SCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
01-06-2020
BLR D1 00:00 27 FC Rukh Brest 1-0 Dinamo Brest -
BLR AL 00:10 15 Syabar Berton Li 0-0 Belarus State University -
BLR AL 00:15 11 Black Label 1-0 AFC Dublin Minsk -
SER D1 00:30 Macva Sabac - FK Vozdovac Beograd
CRO Cup 01:00 Rijeka - ZNK Osijek
INT CF 01:00 Breidablik - Valur Reykjavik -
BLR AL 01:15 Santos Belarus - Dinamo Living Air -
BLR AL 01:15 AFC Celtic Minsk - LT Minsk -
BLR AL 01:15 Excitec - Volat Capital -
BRA D1 02:00 Vasco da Gama - Gremio (RS)
BRA D1 02:00 Sport Club Recife PE - Sao Paulo
BRA D1 02:00 Palmeiras - Santos
BRA D1 02:00 Atletico Paranaense - Fluminense RJ
BRA D1 02:00 Goias - Atletico Clube Goianiense
BRA D1 02:00 Internacional RS - Atletico Mineiro
BRA D1 02:00 Corinthians Paulista (SP) - Fortaleza
BRA D1 02:00 Ceara - Bahia
BRA D1 02:00 Flamengo - Botafogo RJ
BRA D1 02:00 Bragantino - Coritiba PR
MLS 02:00 New York City Football Club - New York Red Bulls
ECU D1 02:00 Tecnico Universitario - Liga Dep. Universitaria Quito
ECU D1 02:00 Olmedo Riobamba - Club Sport Emelec
ECU D1 02:00 Independiente Jose Teran - Macara
ECU D1 02:00 Deportivo Cuenca - Guayaquil City
ECU D1 02:00 Barcelona SC(ECU) - Universidad Catolica
ECU D1 02:00 Sociedad Deportiva Aucas - Pottu Via Ho
ECU D1 02:00 Delfin SC - Mushuc Runa
ECU D1 02:00 CD El Nacional - Orense SC
HUN D1 02:05 Videoton Puskas Akademia - Ferencvarosi TC
ICE PR 02:15 Fylkir - KR Reykjavik
URU D1 03:00 Liverpool URU - Boston River
URU D1 03:00 Nacional Montevideo - Deportivo Maldonado
URU D1 03:00 Danubio FC - Rentistas
URU D1 03:00 Defensor Sporting Montevideo - Cerro Largo
URU D1 03:00 Cerro Montevideo - Wanderers FC
URU D1 03:00 Centro Atletico Fenix - CA Penarol
URU D1 03:00 Club Atletico Progreso - CA River Plate
URU D1 03:00 Plaza Colonia - Torque
VEN D1 03:00 Trujillanos - Academia Puerto Cabello
VEN D1 03:00 Zulia FC - Aragua FC
VEN D1 03:00 Estudiantes Merida FC - Zamora Barinas
VEN D1 03:00 Monagas SC - Deportivo Lara
VEN D1 03:00 Gran Valencia FC - Deportivo La Guaira
VEN D1 03:00 Atletico Venezuela - LALA FC
VEN D1 03:00 Yaracuyanos - Portuguesa FC
VEN D1 03:00 Carabobo FC - Deportivo Metropolitano
PER D1 03:00 Deportivo Llacuabamba - Univ.Cesar Vallejo
PER D1 03:00 Inti Gas Deportes - FC Carlos Stein
PER D1 03:00 Carlos Manucci - Sport Huancayo
PER D1 03:00 Atletico Grau - UTC Cajamarca
PER D1 03:00 Deportivo Municipal - FBC Melgar
PER D1 03:00 Universitario De Deportes - Real Atletico Garcilaso
PER D1 03:00 EM Deportivo Binacional - Sporting Cristal
PER D1 03:00 Dep.San Martin - Academia Deportiva Cantolao
PER D1 03:00 Cienciano - Alianza Lima
PER D1 03:00 Alianza Universidad - Sport Boys
CRC D2 03:00 AD Guanacasteca - Sporting San Jose
CRC D1 04:00 Perez Zeledon - Limon FC -
CRC D1 05:00 AD San Carlos - Cartagines Deportiva SA -
MLS 05:00 Seattle Sounders - Real Salt Lake
CRC D1 07:00 Alajuelense - Deportivo Saprissa -
USL D1 08:00 San Diego loyalty - Los Angeles Galaxy II
MLS 09:00 LA Galaxy - Minnesota United FC
VIE U19 14:00 Nam Dinh U19 - Pho Hien U19
VIE U19 14:30 Quang Nam U19 - Thanh Hoa U19
VIE U19 14:30 Lam Dong U19 - Binh Phuoc U19
VIE U19 14:30 Song Lam Nghe An U19 - Huda Hue U19
VIE U19 15:00 Becamex Binh Duong U19 - An Giang U19
VIE U19 15:00 Phu Yen U19 - Binh Dinh U19
VIE U19 15:00 Cong An Nhan Dan U19 - Hoang Anh Gia Lai U19
VIE U19 15:00 The Cong U19 - PVF Vietnam U19
VIE U19 15:00 Sai Gon FC U19 - Can Tho U19
VIE U19 16:30 Khatoco Khanh Hoa U19 - CLB TPHCM U19
VIE U19 17:00 Than Quang Ninh U19 - T T Hanoi U19
TKM D1 17:00 FC Altyn Asyr - Energetik Mary
TKM D1 17:00 Nebitci - HTTU Asgabat
INT CF 18:15 HB Torshavn (W) - NSI Runavik (W)
DEN SASL 19:00 Randers FC - Hobro
DEN SASL 21:00 Midtjylland - AC Horsens
FAR D1 21:00 Vikingur Gotu - TB/FCS/Royn
FAR D1 21:00 B36 Torshavn - HB Torshavn
EGY D1 21:00 EL Ahly - Pyramids FC
EGY D1 21:00 Al-Ittihad Alexandria - El Entag Al Harby
EGY D1 21:00 El Mokawloon El Arab - Enppi
EGY D1 21:00 Ismaily - Aswan
EGY D1 21:00 Haras El Hedoud - Zamalek
EGY D1 21:00 FC Masr - Tala'ea EI-Gaish
EGY D1 21:00 Misr Elmaqasah - Smouha SC
EGY D1 21:00 Tanta - EL Masry
EGY D1 21:00 Wadi Degla SC - El Gounah
ARM D1 21:30 Urartu - Gandzasar Kapan
LAT D1 22:00 FK Ventspils - BFC Daugavpils
LAT D1 22:00 Metta/LU Riga - Rigas Futbola skola
LAT D1 22:00 FK Spartaks - FK Liepaja
BLR D1 22:00 FC Minsk - Slutsksakhar Slutsk
SWE Cup 22:00 Hacken - Elfsborg
SWE Cup 22:00 Mjallby AIF - Falkenberg
LIT D1 22:00 Suduva - Kauno Zalgiris
MNE D3 22:00 Petnjica - FK Gusinje
MNE D3 22:00 OFK Borac Bijelo Polje - K Como
DEN SASL 22:59 Lyngby - FC Copenhagen
SER D2 22:59 Kolubara - Metalac Gornji Milanovac
FAR D1 22:59 Skala Itrottarfelag - NSI Runavik
Dark Mode
`
image-top-scroll