SCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
27-05-2020
INT CF 00:55 45 Grindavik 0-0 IR Reykjavik -
INT CF 01:00 HT Fjolnir 0-0 HK Kopavogs 0 - 0
CZE D1 01:00 HT Mlada Boleslav 0-1 Slavia Praha 0 - 1
POL Cup 01:10 40 Miedz Legnica 0-1 Legia Warszawa -
GER D1 01:30 19 Eintracht Frankfurt 0-0 SC Freiburg -
GER D1 01:30 18 Werder Bremen 0-0 Borussia Monchengladbach -
GER D1 01:30 18 Bayer Leverkusen 0-0 VfL Wolfsburg -
BLR AL 01:30 20 Syabar Berton Li 0-0 Excitec -
HUN Cup 02:00 Budapest Honved - MTK Hungaria -
INT CF 02:00 Afturelding - Haukar Hafnarfjordur -
CRC D2 03:00 Puntarenas(N) - Futbol Consultants Moravia -
BRA D2 05:00 Confianca SE - Cruzeiro (MG)
BRA D2 05:00 Chapecoense SC - Guarani SP
BRA D2 05:00 Botafogo SP - Figueirense
BRA D2 05:00 CRB AL - Vitoria BA
BRA D2 05:00 Parana PR - Operario Ferroviario PR
BRA D2 05:00 Brasil de Pelotas - Sampaio Correa
BRA D2 05:00 Avai FC SC - Cuiaba
BRA D2 05:00 America MG - Oeste
BRA D2 05:00 Ponte Preta - Centro Sportivo Alagoano
BRA D2 05:00 Nautico (PE) - Juventude
USL D1 08:00 Tacoma Defiance - Austin Bold
CRC D1(a) 09:00 Cartagines Deportiva SA - Jicaral -
INT CF 15:00 FC Shakhtar Donetsk - Obolon Kiev
INT CF 15:00 Radomlje - ASK Bravo Publikum
INT CF 16:00 Maribor - FC Koper
KOR D2 16:30 Seoul E-Land FC - FC Anyang
KOR D2 17:00 Jeonnam Dragons - Chungnam Asan
TKM D1 17:00 Energetik Mary - Nebitci
TKM D1 17:00 HTTU Asgabat - FC MERW
KOR D2 17:30 Suwon City - Gyeongnam FC
RUS D2 19:00 Sibir-M Novosibirsk - Zvezda Irkutsk
RUS D2 19:00 SY Sakhalinsk - FK Chita
GRE D2 19:00 Doxa Dramas - Platanias FC
GRE D2 19:00 Pas Giannina - Apollon Smirnis
AFC CL 19:00 FC Tokyo - Shanghai Shenhua
AFC CL 19:00 Shanghai East Asia FC - Yokohama Marinos
AFC Cup 19:00 Tatung FC - Chao Pak Kei
INT CF 20:00 Beroe Stara Zagora - Etar
AFC Cup 21:00 FC Altyn Asyr - Dordoi-Dynamo Naryn
AFC Cup 21:00 TC Sports Club - Bashundhara Kings
INT CF 22:00 LASK Linz - St.Polten
CZE CFL 22:00 Frydek-Mistek - Slavia Kromeriz
CZE CFL 22:00 Hlucin - Slovan Rosice
CZE CFL 22:00 Odra Petrkovice - Sigma Olomouc B
CZE CFL 22:00 Otrokovice - Blansko
CZE CFL 22:00 Slovacko II - Velke Mezirici
CZE CFL 22:00 Uhersky Brod - Zlin B
CZE CFL 22:00 Unicov - Banik Ostrava B
CZE CFL 22:00 Vrchovina - Vyskov
CZE CFL 22:00 SC Znojmo - Dolni Benesov
FIN D1 22:30 TPS Turku - FC Haka
FIN D1 22:30 HJK Helsinki - IFK Mariehamn
INT CF 22:59 FK Bilina - TJ KRUPKA
INT CF 22:59 Zagreb Hask - NK Concordia Zagreb
CZE D1 22:59 Bohemians 1905 - Teplice
CZE D1 22:59 Dynamo Ceske Budejovice - Slovan Liberec
CZE D1 22:59 Opava - MFK Karvina
GER D2 23:30 Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden
GER D2 23:30 VfL Bochum - Holstein Kiel
GER D2 23:30 Hannover 96 - Karlsruher SC
GER D2 23:30 St. Pauli - Heidenheimer
GER D1 23:30 RB Leipzig - Hertha Berlin
EST D1 23:30 Viljandi Tulevik - FC Flora Tallinn
Dark Mode
`
image-top-scroll