SCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
29-05-2020
DEN SASL 00:00 Aarhus AGF - Randers FC
INT CF 00:00 Rapid Wien - SV Horn
EST D2 00:00 Tartu JK Maag Tammeka B - Parnu JK
EST D2 00:00 FC Maardu - Flora Tallinn II
EST D2 00:00 Kohtla Jarve JK Jarve - Vaprus Parnu
EST D2 00:00 Vandra JK Vaprus - Elva
EST D2 00:00 FC Nomme United - Tallinna FC Levadia B
NOR D1 00:00 Stromsgodset - Aalesund FK
NOR D1 00:00 Stabaek - Kristiansund BK
NOR D1 00:00 Molde - Haugesund
NOR D1 00:00 Viking - Sarpsborg 08
NOR D1 00:00 Odd Grenland - Mjondalen IF
NOR D1 00:00 Valerenga - Bodo Glimt
NOR D1 00:00 Rosenborg - Sandefjord
SWE D2 00:00 Norrby IF - Halmstads
SWE D2 00:00 AFC Eskilstuna - Osters IF
SWE D2 00:00 Akropolis IF - Vasteras SK FK
FAR D1 01:00 Skala Itrottarfelag - AB Argir
FAR D1 01:00 KI Klaksvik - EB Streymur
HUN WD1 01:00 MTK Hungaria FC (w) - Diosgyori VTK (w)
GER D2 01:30 VfB Stuttgart - Hamburger SV
NOR D1 02:00 Start Kristiansand - Brann
CRC D1 04:00 Guadalupe FC - Perez Zeledon
Aus VPL U20 11:00 Bentleigh greens U20 - Port Melbourne Sharks SC U20
Aus VPL U20 11:00 Eastern Lions U20 - South Melbourne U20
Aus VPL U20 11:00 Dandenong Thunder U20 - Melbourne Knights U20
Aus VPL U20 11:00 Hume City U20 - Green Gully Cavaliers U20
Aus VPL U20 11:00 St. Albans Saints U20 - Dandenong City U20
Aus VPL U20 11:00 Avondale FC U20 - Altona Magic U20
Aus VPL U20 11:00 Heidelberg United U20 - Oakleigh Cannons U20
AUS BPL 14:00 Albany Creek - North Star
AUS VPL 16:00 Bentleigh greens - Port Melbourne
AUS VPL 16:00 Avondale FC - Altona Magic
AUS VPL 16:00 Eastern Lions SC - South Melbourne
AUS VPL 16:00 Hume City - Green Gully Cavaliers
AUS VPL 16:00 Dandenong Thunder - Melbourne Knights
AUS VPL 16:00 St Albans Saints - Dandenong City SC
AUS VPL 16:00 Heidelberg United - Oakleigh Cannons
KOR D1 16:30 Seongnam FC - Gangwon FC
INT CF 17:00 Domzale - NK Aluminij
KOR D1 17:30 Daegu FC - Sangju Sangmu Phoenix
BLR RL 18:00 Belshina Babruisk Reserve - Slavia Mozyr Reserve
BLR RL 18:00 Dinamo Minsk Reserves - Shakhter Soligorsk Reserves
BLR RL 18:00 FC Minsk Reserves - FC Slutsk Reserves
GER WD1 19:00 VfL Wolfsburg (w) - Koln (w)
SER D1 20:00 Indjija - FK Spartak Zlatibor Voda
Syri D1 20:00 Al Ittihad (SYR) - Al-Shorta Damascus
Syri D1 20:00 Jableh SC - Al-Taleiah
Syri D1 20:00 Al-Karamah - Al-Sahel(SYR)
Syri D1 20:00 Al Nawair - Hutteen FC
Syri D1 20:00 Teshrin SC - Al-Jaish Damascus
Syri D1 20:00 Al-Wahda Damascus - Al Jazeera
CZE D2 21:00 Vysocina jihlava - SK Slovan Varnsdorf
INT CF 21:00 FC Liefering - SG Austria Klagenfurt
INT CF 21:00 Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo
LAT D1 22:00 BFC Daugavpils - Rigas Futbola skola
LAT D1 22:00 FK Valmiera - FK Liepaja
BLR D1 22:00 FC Torpedo Zhodino - Smolevichy-STI
SER D1 22:00 Vojvodina Novi Sad - Cukaricki Stankom
LIT D1 22:00 Suduva - FK Zalgiris Vilnius
LIT D1 22:00 Banga Gargzdai - Kauno Zalgiris
LIT D1 22:00 Baltija Panevezys - FK Riteriai
INT CF 22:30 TJ Dvur Kralove - Hradec Kralove B
LAT D1 22:59 FK Ventspils - Jelgava
LAT D1 22:59 Riga FC - Metta/LU Riga
FIN D2 22:59 Ekenas IF Fotboll - KTP Kotka
FIN D2 22:59 Mypa - MP MIKELI
FIN D2 22:59 Gnistan Helsinki - AC Oulu
INT CF 22:59 SV Ried - SKU Amstetten
DEN D1 22:59 Viborg - Skive IK
POL PR 22:59 Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
GER D2 23:30 Darmstadt - Greuther Furth
GER D2 23:30 VfL Osnabruck - Jahn Regensburg
Dark Mode
`
image-top-scroll