SCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
30-05-2020
DEN SASL 00:00 Silkeborg - Nordsjaelland
BLR D1 00:00 FK Gorodeya - Neman Grodno
AUS D3 00:00 Wolfsberger AC Amateure - SC Gleisdorf
AUS D3 00:00 Allerheiligen - WSC Hertha Wels
AUS D3 00:00 Deutschlandsberger SC - SC Kalsdorf
AUS D3 00:00 Santa Ana - ATSV Wolfsberg
AUS D3 00:00 Sturm Graz (Youth) - SC Weiz
AUS D3 00:00 Union Gurten - ATSV Stadl Paura
AUS D3 00:00 Vocklamarkt - TUS Bad Gleichenberg
AUS D3 00:00 FC Wels - SV Ried B
AUS D3 00:00 Neusiedl - Traiskirchen
AUS D3 00:00 Andelsbuch - Wiener SC
AUS D3 00:00 SC Mannsdorf - SV Stripfing Weiden
AUS D3 00:00 Karabakh Vienna - Team Wiener Linien
AUS D3 00:00 FC Magna Wiener Neustadt - Ask-bsc Bruck/leitha
AUS D3 00:00 SV Leobendorf - ASK Ebreichsdorf
AUS D3 00:00 Wiener Viktoria - Trenkwalder Admira (Youth)
GER WD1 00:15 FFC Frankfurt (w) - SC Sand (w)
SER D1 00:30 FK Rad Beograd - Crvena Zvezda
HUN D1 01:00 Kaposvar - ZalaegerzsegTE
POL PR 01:30 Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin
GER D1 01:30 SC Freiburg - Bayer Leverkusen
IRE PR 01:45 Dundalk - Derry City
IRE PR 01:45 St. Patricks Athletic - Waterford United
IRE PR 01:45 Bohemians - Shamrock Rovers
IRE PR 01:45 Cork City - Shelbourne
AUT CUP 01:45 Red Bull Salzburg - Austria Lustenau
IRE D1 01:45 Drogheda United - Athlone Town
IRE D1 01:45 Wexford (Youth) - Shamrock Rovers II
IRE PR 02:00 Finn Harps - Sligo Rovers
USL D1 08:00 Miami FC - Indy Eleven
USL D1 08:00 Pittsburgh Riverhounds - Hartford Athletic
USL D1 08:00 Orange County Blues FC - OKC Energy FC
USL D1 08:00 Real Monarchs - Colorado Springs Switchbacks FC
USL D1 08:00 Phoenix Rising FC - Reno 1868 FC
Chinese TML 09:00 Hang Yuan FC (W) - Taipei Xiongzan (W)
JPN D3 11:00 Cerezo Osaka U23 - Kataller Toyama
JPN D3 11:00 FC Tokyo U23 - Vanraure Hachinohe FC
JPN D3 11:00 Kagoshima United - Gainare Tottori
KCL 4 11:00 Jungnang Chorus Mustang FC - Yangpyeong
KCL 12:00 Jeonju Citizen FC - Gangneung City
JPN D2 12:00 Omiya Ardija - Giravanz Kitakyushu
JPN D2 12:00 V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata
JPN D2 12:00 Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata
AUS NSW 12:00 Sutherland Sharks - Blacktown City Demons
AUS NSW 12:00 A.P.I.A. Leichhardt Tigers - Rockdale City Suns
WAUS U20 12:00 Gwelup Croatia U20 - Bayswater U20
WAUS U20 12:00 Cockburn City U20 - Armadale SC U20
WAUS U20 12:00 FloreatAthena U20 - ECU Joondalup U20
WAUS U20 12:00 Balcatta U20 - Inglewood United U20
WAUS U20 12:00 Rockingham City FC U20 - Sorrento F.C. U20
WAUS U20 12:00 Perth Glory FC U20 - Pires U20
KCL 4 12:00 Pocheon FC - Yeoju Sejong
KCL 4 12:00 Goyang FC - Siheung City
AUS SASL 12:30 Croydon Kings - Para Hills Knlghts SC
AUS SASL 12:30 Cumberland United FC - Adelaide City FC
AUS SASL 12:30 Adelaide Raiders SC - Adelaide United FC (Youth)
AUS SASL 12:30 Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City SC
AUS SASL 12:30 Adelaide Comets FC - Modbury Jets
AUS SASL 12:30 Adelaide Olympic - Metrostars SC
KCL 13:00 Gyeongju Citizen - Chuncheon Citizen
KCL 13:00 Hwaseong FC - Daejeon Korail
KCL 13:00 Mokpo City - Gyeongju KHNP
JPN D2 13:00 Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga FC
KCL 4 13:00 FC Namdong - Chungju Citizen
KCL 4 13:00 Icheon Citizen - Jinju Citizen
Chinese TML 13:00 Kaohsiung Sunny Bank (W) - Hualien (W)
KOR D2 14:00 Jeonnam Dragons - FC Anyang
AUS BPL 14:00 Acacia Ridge - Toowong
AUS BPL 14:00 Caboolture FC - Brisbane Knights
WAUS D1 14:00 Willip - Bayswater City
WAUS D1 14:00 Cockburn City - Armadale SC
WAUS D1 14:00 Floreat Athena - ECU Joondalup
WAUS D1 14:00 Balcatta FC - Inglewood United
WAUS D1 14:00 Rocking ham City - Sorrento F.C.
WAUS D1 14:00 Perth Glory (Youth) - Perth SC
JPN D2 14:00 Tokyo Verdy - FC Ryukyu
KOR D1 14:00 Gwangju Football Club - Sangju Sangmu Phoenix
KOR D1 14:30 Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai Motors
KOR D2 15:00 Jeju United - Chungnam Asan
KCL 15:00 Pyeongtaek Citizen - Changwon City
INT CF 15:00 Slavia Prague B - Benesov
INT CF 15:00 FC Pisek - Bohemians1905 B
INT CF 15:00 FK MAS Taborsko - Viktoria Plzen B
KCL 4 15:00 Seoul United - Ulsan Citizens
CZE D2 15:15 Viktoria Zizkov - Chrudim
INT CF 15:15 Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
Chinese TML 15:30 Taichung Blue Whale (W) - Inter Taoyuan FC (W)
AUS BPLD1 16:00 Samford Ranges - North Pine United
AUS BPLD1 16:00 Western Spirit - Brisbane Athletic
AUS BPLD1 16:00 Virginia United - New Farm
AUS BPLD1 16:00 The Lakes - Mount Gravatt Hawks
AUS BPLD1 16:00 Annerley FC - Ipswich City
AUS BPLD1 16:00 University of Queensland - AC Carina
FFSA PL 16:00 Playford City Patriots - Western Strikers SC
FFSA PL 16:00 Adelaide Victory - Adelaide Hills
FFSA PL 16:00 West Adelaide SC - Fulham United FC
FFSA PL 16:00 Sturt Lions - White City Woodville
FFSA PL 16:00 Seaford Rangers - West Bay
FFSA PL 16:00 Adelaide Vipers - Adelaide Panthers
KOR D1 16:00 Busan I Park - Daegu FC
KOR D2 16:30 Gyeongnam FC - Daejeon Citizen
JPN D1 17:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
JPN D1 17:00 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus
KOR D2 17:00 Jeonnam Dragons - FC Anyang
KOR D2 17:00 Bucheon FC 1995 - Daejeon Citizen
KCL 17:00 Cheonan City - Gimpo FC
KCL 17:00 Cheongju Jikji - Busan Transportation Corporation
KCL 17:00 Gimhae City - Yangju Citizen
KAZ PR 17:00 Lokomotiv Astana - Tobol Kostanai
KAZ PR 17:00 Kaisar Kyzylorda - FC Shakhtyor Karagandy
KAZ PR 17:00 FC Kairat Almaty - FK Kaspyi Aktau
KAZ PR 17:00 Irtysh Pavlodar - Okzhetpes
KAZ PR 17:00 Kyzylzhar Petropavlovsk - FK Taraz
KAZ PR 17:00 Ordabasy - FC Zhetysu Taldykorgan
KOR D1 17:00 Busan I Park - Suwon Samsung Bluewings
KOR D1 17:00 Gwangju Football Club - Ulsan Hyundai FC
EST D1 17:00 Trans Narva - JK Tallinna Kalev
EST D1 17:00 Nomme JK Kalju - FC Kuressaare
EST D1 17:00 FC Flora Tallinn - JK Tallinna Kalev
EST D1 17:00 FC Kuressaare - Trans Narva
BLR D3 17:00 Dinamo Brest II - BGU Minsk
BLR D3 17:00 FC Ostrovets - Stenles Pinsk
BLR D3 17:00 Meliorator Zhitkovichi - FC Molodechno
BLR D3 17:00 FC Baranovichi - FK Chayka Zelva
BLR D3 17:00 Ivatsevichi - Kronon Stolbtsy
BLR D3 17:00 Energosbyt BSATU - FK Bumprom
BLR D3 17:00 Osipovichy - Gorki
BLR D3 17:00 Shakhter Soligorsk II - FK Zhlobin
BLR D3 17:00 SMI Autotrans - Victoria Maryina Gorka
BLR D3 17:00 Dnepr Mogilev - FC Polotsk
DAN U19 18:00 Randers Freja U19 - BrondbyU19
DAN U19 18:00 Silkeborg U19 - Nordsjaelland U19
DAN U19 18:00 Aalborg BK U19 - Lyngby Fodbold Club U19
DAN U19 18:00 Vejle U19 - Sonderjyske U19
DAN U19 18:00 FC Kobenhavn U19 - Esbjerg U19
DAN U19 18:00 Midtjylland U19 - Aarhus AGF U19
GER D2 18:00 Holstein Kiel - Arminia Bielefeld
GER D2 18:00 Karlsruher SC - St. Pauli
GER D2 18:00 Nurnberg - VfL Bochum
GER D2 18:00 SV Sandhausen - Hannover 96
RUS D2 18:00 Dinamo Briansk - Sokol
RUS D2 18:00 FK Kaluga - Rotor Volgograd B
RUS D2 18:00 Khimki (R) - FK Khimik Novomoskovsk
RUS D2 18:00 Metallurg Lipetsk - Kvant Obninsk
RUS D2 18:00 FK Ryazan - Strogino Moscow
RUS D2 18:00 Salyut-Energia Belgorod - Zorkyi Krasnogorsk
RUS D2 18:00 Saturn Moscow - FC Ararat Moscow
RUS D2 18:00 FK Kolomna - Kazanka Moscow
RUS D2 18:00 Luki Energiya - Znamya Truda
RUS D2 18:00 FC Pskov 747 - Olimp Khimki
RUS D2 18:00 Rodina Moskva - FK Leningradets
RUS D2 18:00 Veles - Torpedo Vladimir
RUS D2 18:00 Zenit-2 St.Petersburg - FC Murom
RUS D2 18:00 Zvezda Sint Petersburg - Dolgiye Prudy
POL WD1 18:00 MKS Olimpia Szczecin (w) - KKP Bydgoszcz (w)
POL WD1 18:00 Biedrzychowice Women - AZS Wroclaw (w)
POL WD1 18:00 GKS Gornik Leczna (w) - KKPK Medyk Konin (w)
POL WD1 18:00 GKS Katowice (w) - UKS Lodz (w)
POL WD1 18:00 AZS PWSZ Walbrzych (w) - AZS UJ Krakow (w)
POL WD1 18:00 TS Mitech Zywiec (w) - Czarni Sosnowiec (w)
GER WD1 18:00 Bayern Munchen (w) - Hoffenheim (w)
GER WD1 18:00 SC Freiburg (w) - Turbine Potsdam (w)
DAN U17 18:00 VejleU17 - Sonderjyske U17
DAN U17 18:00 FC Kobenhavn U17 - Esbjerg FB U17
DAN U17 18:00 AalborgU17 - LYNGBY FODBOLD CLUB U17
DAN U17 18:00 Randers FC U17 - Brondby IFU17
DAN U17 18:00 Midtjylland U17 - AGF Viby U17
DAN U17 18:00 Silkeborg IF U17 - Nordsjaelland U17
EST WD2 18:00 Tammeka Tartu (W) - Suure-Jaani United (w)
GER D3 19:00 Eintracht Braunschweig - Viktoria koln
GER D3 19:00 SG Sonnenhof Grossaspach - Unterhaching
GER D3 19:00 Ingolstadt - Bayern Munchen (Youth)
GER D3 19:00 Magdeburg - Kaiserslautern
GER D3 19:00 SV Waldhof Mannheim - Uerdingen KFC 05
GER D3 19:00 SV Meppen - Wurzburger Kickers
GER D3 19:00 Zwickau - Hansa Rostock
RUS D2 19:00 Dinamo Barnaul - Irtysh 1946 Omsk
RUS D2 19:00 Sibir-M Novosibirsk - FK Chita
RUS D2 19:00 SY Sakhalinsk - Zvezda Irkutsk
BLR D1 19:00 FC Minsk - Slutsksakhar Slutsk
BWPL 19:00 Neman Grodno (w) - Fk BOTSOR Brest (w)
INT CF 19:00 Dalkurd FF - Akropolis IF
INT CF 19:00 Mjallby AIF - Trelleborgs FF
INT CF 19:00 Halmstads - Kalmar
INT CF 19:00 IFK Norrkoping FK - Djurgardens
INT CF 19:00 IK Sirius FK - Orebro
GER WD1 19:00 Bayer Leverkusen (w) - FCR 2001 Duisburg (w)
CZE D1 19:00 Sigma Olomouc - Marila Pribram
DEN D1 19:00 Herfolge Boldklub Koge - Hvidovre IF
BLR D2 19:00 FK Lida - Khimik Svetlogorsk
BLR D2 19:00 Kommunalnik Slonim - Granit Mikashevichi
BLR D2 19:00 Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel
BLR D2 19:00 Sputnik Rechitsa - Krumkachy Minsk
AFB 19:00 Vorderland (w) - Sturm Graz/Stattegg (w)
AFB 19:00 SV Horn (w) - Wacker Innsbruck (w)
AFB 19:00 Neulengbach (w) - Sudburgenland (w)
AFB 19:00 SKV Altenmarkt (w) - Bergheim/Hof (w)
AFB 19:00 St. Polten (w) - USC Landhaus (w)
LIT D1 19:00 FK Zalgiris Vilnius - FK Riteriai
MNE D2 19:30 FK Drezga - Bokelj Kotor
ARM D2 20:00 FK Dilijan - Se Wan Boy
ARM D2 20:00 FC West Armenia - Ararat-Armenia B
ARM D2 20:00 Ani Yerevan - Lernayin Artsakh
SWE D1 20:00 Varbergs BoIS FC - Djurgardens
SWE D1 20:00 IK Sirius FK - Hacken
RUS D2 20:00 Anzhi Makhachkala - Spartak Nalchik
RUS D2 20:00 Legion Dynamo - Alania Vladikavkaz
RUS D2 20:00 SKA Rostov - Chernomorets Novorossiysk
RUS D2 20:00 FK Biolog - Krasnodar III
RUS D2 20:00 Urozhay Krasnodar - Volgar Astrakhan
RUS D2 20:00 Druzhba Maykop - Mashuk-KMV
RUS D2 20:00 Spartak Vladikavkaz - FK Makhachkala
RUS D2 20:00 Inter Cherkessk - Stavropolye-2009
SER D2 20:00 Radnicki Pirot - Semendrija 1924
SER D2 20:00 Zemun - Kabel Novi Sad
SER D2 20:00 Novi Pazar - Dinamo Vranje
SER D2 20:00 Graficar - FK Backa Backa Palanka
SER D2 20:00 FK Buducnost Dobanovci - Radnicki 1923 Kragujevac
SER D2 20:00 Kolubara - Metalac Gornji Milanovac
SER D2 20:00 FK Trajal Krusevac - FK Sindelic Nis
SER D2 20:00 FK Zarkovo - Zlatibor Cajetina
EST D3 20:00 Viimsi MRJK - Rakvere FC Flora
EST D3 20:00 Nomme JK Kalju II - Voru JK
EST D3 20:00 Paide Linnameeskond B - JK Welco Elekter
INT CF 20:00 Beroe Stara Zagora - Arda
POL PR 20:00 LKS Lodz - Gornik Zabrze
SER D1 20:00 Radnik Surdulica - Proleter
EST D2 20:00 FC Nomme United - Elva
EST D2 20:00 Vaprus Parnu - Vandra JK Vaprus
EST WD2 20:00 Saku Sporting (W) - FC Lootos Polva (W)
GEO D1 20:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi
GEO D1 20:00 Dila Gori - FC Saburtalo Tbilisi
GEO D1 20:00 Samtredia - Dinamo Batumi
GEO D1 20:00 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi - FC Telavi
GEO D1 20:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi
EST D1 20:00 Viljandi Tulevik - Tartu JK Maag Tammeka
GER D1 20:30 VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
GER D1 20:30 Schalke 04 - Werder Bremen
GER D1 20:30 FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim
GER D1 20:30 Hertha Berlin - Augsburg
BI PL 20:30 Kayanza Utd - Les Lierres FC
BI PL 20:30 Ngozi City FC - Rukinzo FC
BI PL 20:30 Inter Stars - Vitalo
BI PL 20:30 Flambeau de l'Est - Aigle Noir
ARM D2 21:00 Urartu II - Shirak Gjumri B
UKR D1 21:00 PFC Oleksandria - Zorya
UKR D1 21:00 Kolos Kovalyovka - Desna Chernihiv
UKR D1 21:00 Dnipro-1 - Olimpic Donetsk
UKR D1 21:00 FC Vorskla Poltava - FC Lviv
UKR D1 21:00 FC Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
UKR D1 21:00 FC Karpaty Lviv - FC Mariupol
BLR D1 21:00 FC Belshina Babruisk - Slavia Mozyr
BWPL 21:00 ABFF U19 (w) - Dnepr Mogilev (w)
INT CF 21:00 IK Brage - Hammarby
CZE D1 21:00 Slovan Liberec - Synot Slovacko
CZE D1 21:00 Tescoma Zlin - Banik Ostrava
FIN D1 21:00 SJK Seinajoen - Inter Turku
DEN D1 21:00 Fremad Amager - Kolding FC
LIT D1 21:00 Banga Gargzdai - Baltija Panevezys
INT CF 21:30 SK Vorwarts Steyr - FC Superfund Pasching
HUN D1 21:55 Varda SE - Ujpesti
CZE D2 22:00 SK Prostejov - Vitkovice
CZE D2 22:00 Hradec Kralove - Trinec
CZE D2 22:00 Vysehrad - Lisen
TSA TPL 22:00 Hobart Zebras - Glenn Nochi Knight
TSA TPL 22:00 Riverside Olympic - Olympia Warriors
TSA TPL 22:00 Kingborough Lions - Launceston City
TSA TPL 22:00 South Hobart - Devonport City
INT CF 22:00 HNK Gorica - NK Varteks Varazdin
MAR D1 22:00 Renaissance Zmamra - Raja de Beni Mellal
MAR D1 22:00 Raja Casablanca Atlhletic - FAR Forces Armee Royales
MAR D1 22:00 Maghrib Association Tetouan - OCK Olympique de Khouribga
MAR D1 22:00 Olympique de Safi - Renaissance Sportive de Berkane
MAR D1 22:00 Hassania Agadir - MCO Mouloudia Oujda
MAR D1 22:00 RCOZ Oued Zem - IRT Itihad de Tanger
MAR D1 22:00 Union Touarga Sport Rabat - Wydad Casablanca
MAR D1 22:00 CAYB Club Athletic Youssoufia - DHJ Difaa Hassani Jadidi
POL PR 22:30 Piast Gliwice - Wisla Krakow
SER D1 22:30 Partizan Belgrade - Mladost Lucani
SWE D2 22:30 Jonkopings Sodra IF - GIF Sundsvall
BLR D1 22:59 Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk
CZE D1 22:59 FC Viktoria Plzen - Mlada Boleslav
NOR AL 22:59 Tromso IL - Ham-Kam
NOR AL 22:59 Jerv - Strommen
NOR AL 22:59 Ranheim IL - Raufoss
NOR AL 22:59 Sogndal - Oygarden FK
NOR AL 22:59 Lillestrom - Stjordals Blink
NOR AL 22:59 Sandnes Ulf - KFUM Oslo
NOR AL 22:59 Ullensaker/Kisa IL - Grorud
NOR AL 22:59 Kongsvinger - Asane Fotball
POL D2 22:59 Elana Torun - Gryf Wejherowo
POL D2 22:59 Garbarnia Krakow - Olimpia Elblag
POL D2 22:59 GKS Katowice - Resovia Rzeszow
POL D2 22:59 Gornik Polkowice - Bytovia Bytow
POL D2 22:59 Lech II Poznan - Stargard Szczecinski
POL D2 22:59 KS Legionovia Legionowo - Gornik Leczna
POL D2 22:59 Pogon Siedlce - Stal Stalowa Wola
POL D2 22:59 Stal Rzeszow - Skra Czestochowa
POL D2 22:59 Widzew lodz - Znicz Pruszkow
EST WD2 22:59 Kali Lu (w) - JK Tallinna Kalev (W)
EST D1 22:59 Tallinna JK Legion - Tartu JK Maag Tammeka
GER D1 23:30 Bayern Munchen - Fortuna Dusseldorf
Dark Mode
`
image-top-scroll