Please Wait . . .

Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 15-04-2021
FRA D2 00:00 FT Clermont 3 - 0 Amiens 1 - 0
UFC 00:00 FT Portugal Indoor Soccer 4 - 0 Norway Futsal 3 - 0
GER Reg 00:00 FT SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 2 Bayern Alzenau 1 - 1
SPA D2 00:00 FT Rayo Vallecano 0 - 1 Mirandes 0 - 0
UFC 00:00 FT France Indoor Soc 5 - 1 Armenia Indoor Soccer 2 - 1
GUA D1 00:00 FT Coban Imperial 2 - 2 CD Puerto de Iztapa 0 - 2
LIT D2 00:00 FT Banga Gargzdai B 2 - 0 FK Panevezys-2 1 - 0
AFC CL 00:00 FT FC Goa 0 - 0 Al Rayyan 0 - 0
Spain D4 00:00 FT CD San Roque de Lepe 0 - 1 Xerez Deportivo 0 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Gerena 3 - 0 Arcos CF 2 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Utrera 2 - 0 UD Los Barrios 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Castilleja CF 1 - 1 CD Cabecense 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Puente Genil 1 - 1 AD Ceuta 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Alhaurin de la Torre 4 - 2 CD Huetor Vega 1 - 1
Spain D4 00:00 FT CD Alhaurino 0 - 2 Real Jaen CF 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Antequera CF 0 - 0 Atletico Mancha real 0 - 0
Lit II Lyga 00:00 FT FK Kauno Zalgiris III 4 - 0 FK FM Ateitis 0 - 0
ECU D1 00:15 FT Delfin SC 2 - 0 Macara 1 - 0
LUX D1 00:30 FT Swift Hesperange 7 - 0 UNA Strassen 4 - 0
LUX D1 00:30 FT Fola Esch 5 - 0 F91 Dudelange 2 - 0
LUX D1 00:30 FT US Mondorf-les-Bains 2 - 3 Jeunesse Esch 1 - 1
GER Reg 00:30 FT Fortuna Koln 1 - 1 Rot-Weiss Ahlen 1 - 1
GER Reg 00:30 FT SV Straelen 0 - 3 Koln (Youth) 0 - 1
POL D2 00:30 FT Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Slask Wroclaw II 2 - 0
FAR D1 00:30 FT EB Streymur 3 - 2 Toftir B68 2 - 0
Spain D4 00:30 FT CA Monzon 1 - 0 AD Sabinanigo 0 - 0
Spain D4 00:30 FT CD Pozoblanco 2 - 1 CA Antoniano 1 - 1
BRA PE 01:00 FT Vera Cruz PE 2 - 0 Salgueiros AC 1 - 0
BRA PE 01:00 FT Central SC 1 - 1 Afogados da Ingazeira FC 0 - 0
FAR D1 01:00 FT Vikingur Gotu 1 - 2 KI Klaksvik 1 - 0
FAR D1 01:00 FT HB Torshavn 6 - 1 IF Fuglafjordur 0 - 0
FAR D1 01:00 FT NSI Runavik 4 - 2 B36 Torshavn 2 - 1
GUA D1 01:00 FT CD Achuapa 1 - 1 Xelaju MC 1 - 0
AFC CL 01:00 FT Al Wihdat Amman 0 - 0 Al-Nasr(KSA) 0 - 0
AFC CL 01:00 FT Al-Sharjah 1 - 0 Al Quwa Al Jawiya 0 - 0
AFC CL 01:00 FT Al-Sadd 1 - 1 Foolad Khozestan 0 - 0
Spain D4 01:00 FT Las Palmas C 3 - 2 Villa Santa Brigida 1 - 0
Spain D4 01:00 FT Coria CF 1 - 1 Conil CF 0 - 0
ICPD D1 01:00 FT Africa Sports 1 - 1 San Pedro FC 0 - 1
SUI D3 01:00 FT Etoile Carouge 0 - 1 FC Sion U21 0 - 1
Spain D4 01:00 FT Aguilas UP 2 - 1 FC Cartagena B 0 - 1
Spain D4 01:00 FT Aguilas CF 2 - 1 FC Cartagena B 0 - 1
GUA D4 01:00 FT Juventud Retalteca 1 - 1 Capitalinos FC 0 - 0
PER D1 01:15 FT Academia Deportiva Cantolao 0 - 2 Cienciano 0 - 2
BRA CGD 01:30 FT Ipora EC 0 - 0 Vila Nova 0 - 0
ACT M 01:30 FT Claypole 1 - 1 General Lamadrid 1 - 0
ACT M 01:30 FT Deportivo Laferrere 3 - 1 Victoriano Arenas 1 - 0
ACT M 01:30 FT Ituzaingo 2 - 1 Ferrocarril Midland 1 - 1
AUT D2 01:30 FT Rapid Vienna (Youth) 2 - 5 FC Blau Weiss Linz 1 - 2
ACT M 01:30 FT Berazategui 3 - 1 El Porvenir 2 - 1
And Cup 01:30 FT Inter Club Escaldes 1 - 2 Sant Julia 0 - 1
Spain D4 01:30 FT CD San Fernando de Henares 0 - 1 CD El Alamo 0 - 0
BRA DF 01:30 FT SE do Gama 1 - 1 AA Luziania 1 - 1
BRA DF 01:30 FT CA Taguatinga DF 0 - 0 Sociedade Esportiva Unai DF 0 - 0
KSA D1 01:35 FT AL-jeel 0 - 1 Al-Jabalain 0 - 1
SAN L 01:45 FT SP Cosmos 1 - 2 S.S Pennarossa 1 - 1
SAN L 01:45 FT Tre Fiori 3 - 1 Cailungo 0 - 1
SAN L 01:45 FT Entai Ravi Tucci 0 - 1 Tre Penne 0 - 0
KSA D1 01:45 FT Al-Draih 0 - 1 Al-Thuqbah 0 - 1
BRA PA 01:45 FT Picos 1 - 1 Altos/PI 1 - 1
BRA PA 01:45 FT Tiradentes/PI 1 - 0 River PI 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Rio Branco PR 1 - 1 Londrina PR 0 - 1
GUA D1 02:00 FT Deportivo Sanarate 1 - 1 Antigua GFC 1 - 0
KSA D1 02:00 FT Al-Hazm 1 - 0 Al-Shoalah 1 - 0
UEFA CL 02:00
FT Liverpool 0 - 0 Real Madrid 0 - 0
UEFA CL 02:00
FT Borussia Dortmund 1 - 2 Manchester City 1 - 0
KUW D1 02:00 FT Al Fahaheel SC 0 - 3 Al-Qadsia SC 0 - 1
BRA SE 02:00 FT AD Atletica Gloriense 0 - 0 Boca Juniors SE 0 - 0
BRA SM 02:00 FT Costa Rica MS 1 - 1 Comercial-MS 0 - 0
BRA MG 02:05 FT Boa Esporte Clube 1 - 4 Tombense 1 - 2
KSA D1 02:10 FT Arar FC 1 - 0 Al-Nojoom 0 - 0
EGYCup 02:30 FT EL Ahly 2 - 1 Al Nasr Cairo 1 - 0
EGYCup 02:30 FT Zamalek 3 - 1 Haras El Hedoud 1 - 1
EGY D1 02:30 FT Pyramids FC 1 - 1 Misr Elmaqasah 1 - 0
ECU D1 02:30 FT Liga Dep. Universitaria Quito 1 - 0 Manta FC 0 - 0
BRA CA 02:30 FT Nacional(AM) 1 - 2 Joao Carlos(JC) AM 1 - 1
ECU D2 03:00 FT Chacaritas SC 1 - 0 CD Puerto Quito 0 - 0
ECU D2 03:00 FT CD Independiente Juniors 2 - 0 Gualaceo SC 0 - 0
ECU D2 03:00 FT Pottu Via Ho 1 - 2 Club Atletico Porteno 0 - 1
BRA LP 03:00 FT Veraguas FC Reserves 0 - 0 Universidad de Panama 0 - 0
PER D1 03:30 FT Sport Huancayo 0 - 0 Alianza Lima 0 - 0
COL Cup 03:30 FT Llaneros FC 0 - 0 Real Cartagena 0 - 0
BRA SE 03:50 FT AD Confianca 2 - 1 CS Sergipe 1 - 1
GUA D1 04:00 FT CSD Municipal 3 - 0 Malacateco 1 - 0
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 1 - 1 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0
PRL 04:00 FT Alianza FC Panama Reserves 1 - 0 CD Arabe Unido Reserves 0 - 0
NIC D2 04:00 FT San Marcos FC 1 - 2 Deportivo Masaya 1 - 1
NIC D2 04:00 FT Real Xolotlan 1 - 3 America JDE 1 - 3
NIC D2 04:00 FT Gutierrez Nicaragua 1 - 2 Matiguas FC 1 - 1
SLV LFW 04:15 FT Alianza FC San Salvador (w) 1 - 3 Municipal Limeno (w) 1 - 1
MEX D2 05:00 FT Leones Negros 1 - 1 Alebrijes de Oaxaca 0 - 0
ECU D1 05:00 FT Universidad Catolica 2 - 3 Club Sport Emelec 1 - 2
BRA CUP 05:00 FT America MG 1 - 1 Ferroviario CE 1 - 0
CNCF CHL 05:00 FT Toronto FC 2 - 1 Club Leon 0 - 0
PRL 05:00 FT SD Atletico Nacional 1 - 1 Atletico Chiriqui B 0 - 1
PRL 05:00 FT SD Panama Oeste Reserves 1 - 0 Herrera FC Reserves 1 - 0
CON CLA 05:15 FT Gremio (RS) 1 - 2 Independiente Jose Teran 1 - 1
CON CSA 05:15 FT Centro Atletico Fenix 0 - 2 Torque 0 - 1
BRA CBD 05:30 FT Vitoria BA 0 - 1 DOS Meyer 0 - 0
COL Cup 05:30 FT Valledupar FC 2 - 0 Universitario de Popayan 0 - 0
BRA SP 06:00 FT Sao Caetano 0 - 2 Gremio Novorizontin 0 - 0
PER D1 06:00 FT Univ.Cesar Vallejo 2 - 1 Carlos Manucci 0 - 0
BRA PB 06:00 FT Treze Campina Grande PB 4 - 0 Atletico Cajazeirense PB 3 - 0
NWSLCup 06:00 FT Orlando Pride (w) 0 - 1 Sky Blue FC (w) 0 - 0
PRL 06:00 FT Panama City FC 2 - 0 Sporting San Miguelito Reserves 0 - 0
Aruba Cup 06:00 FT Racing Club Aruba 7 - 0 SV La Fama 1 - 0
BRA CM 06:35 FT Moto Club Sao Luis MA 2 - 1 Sampaio Correa 1 - 1
CRC D1 07:00 FT Perez Zeledon 1 - 1 AD Grecia 1 - 0
ARG TB 07:00 FT Independiente Santo Tome 2 - 0 Nacional Santa Fe 0 - 0
MEX D2 07:05 FT Venados FC 0 - 1 CF Atlante 0 - 1
ARG C 07:10 FT San Martin San Juan 2 - 2 Racing Club 0 - 1
CNCF CHL 07:15 FT Club America 0 - 1 CD Olimpia 0 - 0
CNCF CHL 07:15 FT Philadelphia Union 4 - 0 Deportivo Saprissa 0 - 0
BRA CGD 07:30 FT Goias 1 - 1 Aparecidense GO 0 - 0
BRA PE 07:30 FT Sport Club Recife PE 3 - 0 Vitoria PE 1 - 0
BRA SP 07:30 FT Sao Paulo 3 - 2 Guarani SP 1 - 1
RESU 07:30 FT Palmeiras 1 - 2 Defensa Y Justicia 1 - 1
BRA CGD1 07:30 FT Aimore RS 1 - 6 Internacional RS 0 - 2
CON CLA 07:30 FT Atletico Nacional Medellin 4 - 1 Libertad 1 - 1
BRA CUP 07:30 FT ABC RN 1 - 1 Botafogo RJ 1 - 0
BRA CUP 07:30 FT America FC Natal RN 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 0
COL Cup 07:40 FT Leones 1 - 3 Real Santander 1 - 3
BRA SP 08:00 FT Ituano SP 1 - 2 Botafogo SP 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Madriz FC 1 - 0 Managua FC 0 - 0
GUA D1 08:00 FT CSyD Sacachispas 1 - 0 C.S.D. Comunicaciones 0 - 0
MEX D2 09:05 FT Pumas Tabasco 1 - 2 Cancun FC 1 - 1
MEX D1 09:10 FT FC Juarez 2 - 3 Tigres UANL 0 - 0
IME L1 14:00 FT Sagolband United 1 - 1 KIYC 0 - 1
IND BLR D1 15:00 FT DYES 4 - 0 Tilak Memorial 1 - 0
UKR U21 16:00 FT Lviv U21 0 - 2 PFC Oleksandria U21 0 - 1
INT FRL 16:00 FT North Macedonia U19 1 - 1 Montenegro U19 1 - 0
ROM U19 16:00 FT Concordia Chiajna U19 0 - 2 Steaua Bucuresti U19 0 - 2
AGC R 16:00 FT Tally Valley Reserves 1 - 3 Nerang B Reserves 1 - 2
IME L1 16:15 FT KLASA 2 - 1 Neroca 1 - 0
IND BLR D1 16:30 FT Rebels FC 0 - 0 Mohammedan SC 0 - 0
A FFA Cup 16:50 FT St George Saints 5 - 0 Western NSW Mariners FC 4 - 0
MOL D1 17:00 FT FC Floresti 4 - 1 Dinamo-Auto 1 - 1
TUR D3 17:00 FT Afjet Afyonspor 3 - 3 Hekimoglu Trabzon 1 - 1
VIE U19 17:20 FT PVF Vietnam U19 4 - 1 college JMG U19 2 - 1
TUR D2 17:30 FT Boluspor 1 - 4 Umraniyespor 1 - 2
Kyr TL 17:30 FT FC Abdish-Ata Kant 2 - 0 Neftchi Kochkor 1 - 0
IND KPL 17:30 FT Golden Threads FC 1 - 6 Kerala United 1 - 2
ARM D2 18:00 FT Pyunik B 0 - 1 Lernayin Artsakh 0 - 1
TUR D3 18:00 FT Anadolu Selcukluspor 0 - 1 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 18:00 FT Bayburt Ozel Idare 0 - 0 Bursa Niluferspor AS 0 - 0
RUS D2 18:00 FT FC Yessentuki 0 - 3 FK Makhachkala 0 - 2
ARM D1 18:00 FT FC Avan Academy 2 - 1 Shirak 2 - 0
SYR YTH 18:00 FT Al Taliya SC U21 1 - 2 Al Ittihad (Youth)(SYR) 0 - 1
SYR YTH 18:00 FT Al-Mohafza U21 1 - 1 Al Karamah U21 0 - 1
UzbC 18:00 FT FK Chigatoy 1 - 3 FK G'ijduvon 1 - 1
SYR YTH 18:00 FT Al Wahda Damascus U21 0 - 2 Tishreen (Youth) 0 - 1
SYR YTH 18:00 FT Al Horiyah U21 3 - 3 Al Nawaeir U21 1 - 1
SYR YTH 18:00 FT Jableh SC U21 1 - 0 Al Jaish Damascus U21 0 - 0
BLR RL 18:00 FT FC Vitebsk Reserves 5 - 1 FC Slutsk Reserves 2 - 1
UZB D1 18:15 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 1 Metallurg Bekobod 0 - 0
ENG YFAC 18:30 FT Chelsea U18 1 - 2 Everton U18 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Elazigspor 4 - 3 Bodrumspor 3 - 1
TUR D3 19:00 FT Sariyer 1 - 1 Zonguldak 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Etimesgut Belediye Spor 2 - 1 Kirklarelispor 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Kardemir Karabukspor 1 - 2 Pazarspor 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Kastamonuspor 2 - 0 Tarsus Idman Yurdu 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Pendikspor 2 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Serik Belediyespor 0 - 3 Sakaryaspor 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Sivas Dort Eylul Belediyespor 7 - 1 Mamak FK 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Ankarademirspor 2 - 1 Sancaktepe Belediye Spor 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Corum Belediyespor 0 - 1 Usakspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Ergene Velimese 2 - 0 Amedspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Inegolspor 0 - 0 Erzincanspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Turgutluspor 2 - 1 Belediye Vanspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Kocaelispor 2 - 1 S.Urfaspor 2 - 0
TUR D3 19:00 FT Manisa BB Spor 0 - 0 Hacettepe SK 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Nigde Belediyespor 4 - 1 Kahramanmarasspor 2 - 1
RUS D2 19:00 FT FK Kuban Kholding 1 - 1 Urozhay Krasnodar 0 - 0
RUS D2 19:00 FT Krasnodar III 2 - 2 Inter Cherkessk 0 - 2
GEO D1 19:00 FT Samtredia 2 - 3 FC Saburtalo Tbilisi 1 - 2
UKR D3 19:00 FT Dinaz Vyshgorod 1 - 1 Podillya Khmelnytskyi 0 - 0
CZE D2 19:30 FT SK Prostejov 2 - 4 Vysocina jihlava 1 - 1
ITA C1 20:00 FT AC Monopoli 0 - 1 US Casertana 1908 0 - 1
SAPL D1 20:00 FT Baroka FC 1 - 1 Kaizer Chiefs 0 - 0
TUR D2 20:00 FT Osmanlispor FC 2 - 2 Altay Spor Kulubu 1 - 1
RUS D2 20:00 FT Druzhba Maykop 2 - 5 FK Forte Taganrog 1 - 2
RUS D2 20:00 FT FK Biolog 0 - 1 Stavropolye-2009 0 - 0
RUS D2 20:00 FT Legion Dynamo 7 - 2 FC Tuapse 3 - 1
CAE D2 20:00 FT Unisport Bafang 1 - 0 OFTA of Kribi 0 - 0
CAE D2 20:00 FT Foncha Street Bamenda 2 - 0 Aigle Royal Menoua 1 - 0
MOL D1 20:00 FT Codru Lozova 1 - 2 FC Sfintul Gheorghe 1 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Gaddafi FC 3 - 2 Blacks Power FC 1 - 1
Uganda D 2 20:00 FT Nyamityobora FC 2 - 0 Proline FC 1 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Tooro United 2 - 0 Terrazo and Tiles FC 2 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Luweero United 2 - 1 Kigezi Homeboys FC 0 - 0
Uganda D 2 20:00 FT FC Calvary 2 - 1 Maroons 2 - 0

Betting

Calafiori Ajax Roma Europa League

Roma vs Ajax Betting Tips: Latest odd...

Roma will be looking to book their place in the Europa League semi-finals whe...
Samuel Chukwueze of Villarreal

Villarreal vs Dinamo Zagreb Betting T...

Villarreal are hoping to avoid an upset in the quarter-final of the Europa Le...
Champions League Trophy 08292019

Who will win the Champions League in ...

The Champions League has reached the semi-final stage and only the cream of t...
Nicolas Pepe Arsenal Slavia Europa League 2020-21

Slavia Prague vs Arsenal Betting Tips...

Slavia Prague will be looking to pull off another shock when they welcome Ars...
Marcus Rashford Manchester United Granada 2020-21

Manchester United vs Granada Betting ...

Manchester United welcome Granada to Old Trafford on Thursday evening in the ...

Transfer

Manuel Locatelli Sassuolo 2020-21

Manchester City and Juventus-linked L...

Sassuolo star Manuel Locatelli has had a transfer to Manchester City mooted, ...
Erling Haaland, Borussia Dortmund, Bundesliga 2020-21

Scholes raises Manchester United fear...

Paul Scholes fears that Manchester United could miss out on the "perfect" Erl...
Wijnaldum Klopp Konate Liverpool GFX

Knockout blow? Liverpool need a summe...

The faces at the end said it all.Mo Salah grimaced and looked skywards, while...
Erling Haaland Dortmund 2020-21

Haaland €35m wage demands pricing Bar...

Barcelona and Real Madrid remain keen on Borussia Dortmund striker Erling Haa...
Carney Chukwuemeka NXGN GFX

Carney Chukwuemeka: Aston Villa wonde...

There is something in the water in Birmingham right now, and it is helping pr...
image-top-scroll