SCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-05-2020
FAR D1 00:00 FT EB Streymur 2 - 0 TB/FCS/Royn 2 - 0
BLR D1 00:30 FT FK Vitebsk 1 - 1 Dinamo Minsk 1 - 1
HUN Cup 01:05 FT MTK Hungaria 0 - 0 Budapest Honved 0 - 0
CRC D2 02:00 FT Futbol Consultants Moravia 2 - 1 Puntarenas 1 - 0
CRC D1 04:00 FT Jicaral 1 - 1 AD Grecia 0 - 0
CRC D1 05:00 FT Perez Zeledon 0 - 1 Cartagines Deportiva SA 0 - 0
CRC D1 08:00 FT Alajuelense 3 - 0 AD San Carlos 2 - 0
CRC D1 09:00 FT Santos De Guapiles 2 - 4 Deportivo Saprissa 1 - 2
KOR D2 14:00 FT FC Anyang 2 - 3 Gyeongnam FC 1 - 1
INT CF 14:00 FT BKMA 2 - 0 Ararat Yerevan II 1 - 0
KOR D1 14:30 FT Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 0 Daegu FC 0 - 0
INT CF 15:00 FT FC Shakhtar Donetsk 4 - 1 Rukh Vynnyky 1 - 1
Chinese T L 15:00 FT Ming Chuan University 0 - 1 Taichung Futuro 0 - 1
Chinese T L 15:00 FT NTUPES 1 - 0 Taicheng Lions 1 - 0
VIE Cup 15:30 FT An Giang 2 - 2 Dong Tam Long An 1 - 1
BWPL 16:00 FT FK Minsk (w) 1 - 2 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0 - 1
INT CF 16:00 FT NK Publikum Celje 2 - 1 Radomlje 1 - 1
VIE Cup 16:00 FT Huda Hue 0 - 1 SHB Da Nang 0 - 0
KOR D2 16:30 FT Chungnam Asan 0 - 5 Suwon City 0 - 2
KOR D2 16:30 FT Seoul E-Land FC 0 - 0 Jeonnam Dragons 0 - 0
BLR D2 17:00 FT Krumkachy Minsk 2 - 0 Arsenal Dzyarzhynsk 2 - 0
VIE Cup 17:00 FT Ba Ria Vung Tau FC 2 - 1 Sai Gon FC 0 - 0
VIE Cup 17:00 FT Song Lam Nghe An 1 - 0 Binh Dinh 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Ulsan Hyundai FC 1 - 1 Busan I Park 0 - 0
EST D1 17:00 FT Tartu JK Maag Tammeka 0 - 2 JK Tallinna Kalev 0 - 0
EST D1 17:00 FT Trans Narva 2 - 3 FC Flora Tallinn 1 - 1
BLR AL 17:00 FT Young Boys Baranovichi 1 - 7 Voskhod Baranovichi 0 - 6
BWPL 18:00 FT Dnepr Mogilev (w) 0 - 1 Neman Grodno (w) 0 - 1
BLR D2 18:00 FT Naftan Novopolock 0 - 1 Smorgon FC 0 - 1
INT CF 18:15 FT B36 Torshavn (W) 4 - 1 F/Vkingur/B68 (W) 1 - 1
GER D2 18:30 FT Hamburger SV 0 - 0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D2 18:30 FT Holstein Kiel 3 - 2 VfB Stuttgart 1 - 0
GER D2 18:30 FT Karlsruher SC 0 - 0 VfL Bochum 0 - 0
INT CF 18:30 FT Volontaires FC 3 - 1 Top Junior 0 - 0
BLR D2 18:30 FT Lokomotiv Gomel 1 - 1 Sputnik Rechitsa 1 - 0
GER D1 18:30 FT Schalke 04 0 - 3 Augsburg 0 - 1
FAR D2 18:30 FT FC Hoyvik 0 - 3 Toftir B68 0 - 2
EST D1 19:00 FT Viljandi Tulevik 1 - 3 Levadia Tallinn 1 - 0
BLR AL 19:30 FT FK Orion Mirniy 2 - 0 Depo Baranovichi 1 - 0
EST D4 20:00 FT Viimsi MRJK B 1 - 2 FC Kuressaare II 1 - 0
ARM D1 20:15 FT Alashkert 0 - 1 FC Noah 0 - 0
GER D1 20:30 FT FSV Mainz 05 0 - 5 RB Leipzig 0 - 3
FAR D1 21:00 FT AB Argir 0 - 5 HB Torshavn 0 - 5
BLR CUP 21:00 FT Dinamo Brest 0 - 0 BATE Borisov 0 - 0
INT CF 21:00 FT KI Klaksvikar (w) 3 - 2 HB Torshavn (W) 1 - 0
INT CF 21:00 FT NSI Runavik (W) 4 - 0 EBS/Skala (W) 2 - 0
INT CF 21:00 FT Telaviv FC 0 - 1 New Oil 0 - 1
INT CF 21:00 FT Desna Chernihiv 4 - 1 Obolon Kiev 2 - 0
BLR AL 21:00 FT Metrostroi 0 - 7 MZKT Minsk 0 - 4
BLR AL 21:00 FT Horyn Minsk 0 - 6 FC Gazgolder 0 - 3
FAR D2 22:00 FT B36 Torshavn II 2 - 1 KI Klaksvik II 0 - 0
EST D4 22:00 FT Harju JK Laagri 3 - 2 Flora Tallinn III 1 - 0
BLR AL 22:15 FT BY Torpedo 3 - 0 AFC Dublin Minsk 1 - 0
BLR AL 22:25 FT FC Alpha 3 - 3 Uni Minsk 1 - 2
BLR AL 22:25 FT Instat 2 - 1 Urozhaynaya 1 - 0
INT CF 22:59 FT Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 3 Maccabi Tel Aviv 0 - 0
INT CF 22:59 FT Elva 1 - 1 Voru JK 0 - 0
INT CF 22:59 FT Landvetter IF (w) 6 - 2 Molnlycke IF (W) 4 - 1
EST D2 22:59 FT FC Nomme United 5 - 0 FC Maardu 0 - 0
GER D1 22:59 FT FC Koln 2 - 2 Fortuna Dusseldorf 0 - 1
EST D4 22:59 FT JK Tammeka Tartu III 1 - 6 Tallinna JK Legion B 0 - 2
BLR AL 23:30 FT Black Label 1 - 2 AFC Orel Minsk 0 - 1
BLR AL 23:45 FT Zhodino Uzhnoe 4 - 1 Volat Capital 2 - 0
BLR AL 23:45 FT Racing FC Minsk 0 - 2 Tractor 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll