Please Wait . . .

SCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 25-06-2020
GER D3 00:00 FT SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 2 SV Meppen 1 - 0
GER D3 00:00 FT Preuben Munster 2 - 1 Zwickau 0 - 0
GER D3 00:00 FT Unterhaching 0 - 0 Magdeburg 0 - 0
DAN U19 00:00 FT Odense BK U19 2 - 2 Midtjylland U19 2 - 1
HUN D1 00:00 FT Budapest Honved 4 - 2 Kaposvar 1 - 0
HUN D1 00:00 FT Varda SE 1 - 1 Videoton Puskas Akademia 0 - 0
SWE D3 00:00 FT Lidkopings FK 1 - 1 Grebbestads IF 0 - 0
DEN D2 00:00 FT Naesby 1 - 1 Holbaek 1 - 1
DEN D2 00:00 FT FC Sydvest 3 - 0 FA 2000 1 - 0
DEN D2 00:00 FT VSK Arhus 1 - 2 Hillerod Fodbold 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Dalum 0 - 2 B93 Copenhagen 0 - 2
DEN D2 00:00 FT Ringkobing 1 - 2 Skovshoved 1 - 1
DEN D2 00:00 FT Vegar 2 - 1 B 73 Slagelse 0 - 0
DEN D2 00:00 FT Brabrand 0 - 2 Helsingor 0 - 1
DEN D2 00:00 FT Jammerbugt 3 - 0 Vanlose 1 - 0
DEN D2 00:00 FT AB Copenhagen 2 - 1 BK Avarta 2 - 0
DEN D2 00:00 FT Thisted FC 3 - 2 BK Frem 2 - 1
DEN D2 00:00 FT Middelfart G og 2 - 0 HIK Hellerup 0 - 0
DEN D2 00:00 FT Aarhus Fremad 5 - 0 Bronshoj 1 - 0
ROMC 00:00 FT Sepsi 5 - 1 Politehnica Iasi 1 - 1
LIT D1 00:00 FT Banga Gargzdai 1 - 1 FK Riteriai 0 - 1
FIN CUP 00:00 FT Honka Espoo 0 - 1 Lahti 0 - 1
ENG PR 00:00 FT Manchester United 3 - 0 Sheffield United 2 - 0
ENG PR 00:00 FT Newcastle United 1 - 1 Aston Villa 0 - 0
ENG PR 00:00 FT Norwich City 0 - 1 Everton 0 - 0
ENG PR 00:00 FT Wolves 1 - 0 Bournemouth AFC 0 - 0
SER CUP 00:00 FT Vojvodina Novi Sad 2 - 2 Partizan Belgrade 1 - 0
GRE D1 00:00 FT SKODA Xanthi 1 - 0 Atromitos Athens 0 - 0
FIN CU20 00:00 FT MPS U20 1 - 7 Atlantis U20 0 - 4
Finland K 00:00 FT TPV/2 1 - 0 Tampere United 0 - 0
ISR D1 00:15 FT Ashdod MS 2 - 3 Hapoel Kfar Saba 1 - 2
ISR D1 00:15 FT Sectzya Nes Ziona 0 - 0 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 0
ISR D1 00:15 FT Hapoel Kiryat Shmona 0 - 3 Hapoel Hadera 0 - 1
SPA D1 00:30 FT Alaves 0 - 1 Osasuna 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Real Sociedad 0 - 1 Celta Vigo 0 - 1
SPA D2 00:30 FT Girona 2 - 0 Numancia 2 - 0
SPA D2 00:30 FT SD Huesca 1 - 1 Cadiz 0 - 0
SPA D2 00:30 FT Tenerife 4 - 1 Mirandes 2 - 0
ITA D1 00:30 FT Inter Milan 3 - 3 Sassuolo 2 - 1
BUL Cup 00:30 FT CSKA Sofia 2 - 0 Botev Plovdiv 1 - 0
ALB Cup 00:30 FT Skenderbeu Korca 1 - 1 KS Bylis 1 - 0
ICE WPR 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar (w) 0 - 1 Stjarnan (w) 0 - 0
ICE WPR 01:00 FT Valur (w) 6 - 0 Thor KA Akureyri (w) 2 - 0
POR D1 01:00 FT CD Tondela 1 - 3 Pacos de Ferreira 0 - 2
ICE CUP 01:00 FT Thor Akureyri 1 - 1 Reynir Sandgerdi 0 - 1
ICE CUP 01:00 FT KA Akureyri 6 - 0 Leiknir Reykjavik 2 - 0
ICE CUP 01:00 FT Magni 1 - 2 HK Kopavogs 1 - 0
CZE D1 01:00 FT Slavia Praha 1 - 0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
GER D3 01:30 FT Bayern Munchen (Youth) 2 - 1 TSV 1860 Munchen 1 - 1
GER D3 01:30 FT Hallescher FC 5 - 3 Carl Zeiss Jena 2 - 2
GER D3 01:30 FT Ingolstadt 2 - 0 SV Waldhof Mannheim 1 - 0
AUT D1 01:30 FT Rapid Wien 2 - 7 Red Bull Salzburg 1 - 4
SUI Sl 01:30 FT FC Sion 1 - 1 Servette 1 - 1
SUI Sl 01:30 FT Lugano 2 - 0 Luzern 0 - 0
GRE Cup 01:30 FT Olympiakos Piraeus 2 - 0 PAOK Saloniki 0 - 0
POL PR 01:30 FT Jagiellonia Bialystok 0 - 0 Legia Warszawa 0 - 0
POL PR 01:30 FT Lech Poznan 0 - 0 Pogon Szczecin 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Odd Grenland 4 - 1 Valerenga 1 - 1
HUN D1 02:05 FT Paksi SE Honlapja 4 - 2 Diosgyor VTK 1 - 0
ICE CUP 02:15 FT Fjolnir 3 - 2 UMF Selfoss 2 - 2
ICE CUP 02:15 FT Kordrengir 2 - 2 Akranes 1 - 0
ICE CUP 02:15 FT Throttur Reykjavik 1 - 2 Hafnarfjordur 1 - 1
ENG PR 02:15 FT Liverpool 4 - 0 Crystal Palace 2 - 0
SPA D2 02:45 FT Albacete 0 - 0 Las Palmas 0 - 0
SPA D2 02:45 FT Ponferradina 1 - 1 Racing Santander 1 - 1
ITA D1 02:45 FT Atalanta 3 - 2 Lazio 1 - 2
ITA D1 02:45 FT AS Roma 2 - 1 Sampdoria 0 - 1
SPA D1 03:00 FT Real Madrid 2 - 0 Mallorca 1 - 0
TTLd 03:00 FT CO Sidi Bouzid 0 - 0 Olympique de Beja 0 - 0
ICE CUP 03:00 FT IH Hafnarfjordur 0 - 8 Fylkir 0 - 6
LCE D4 03:00 FT KRIA 4 - 3 Hviti Riddarinn 2 - 1
LCE D4 03:00 FT Smari 2020 3 - 2 KB Breidholt 1 - 0
POR D1 03:15 FT Moreirense 1 - 1 FC Famalicao 0 - 0
ICE CUP 03:15 FT Stjarnan Gardabaer 3 - 0 Leiknir F 0 - 0
CRC D1 09:30 FT Alajuelense 0 - 2 Deportivo Saprissa 0 - 2
INT CF 14:30 FT Lam Dong 5 - 0 Binh Thuan 2 - 0
VIE D2 15:30 FT Dak Lak 1 - 3 An Giang 0 - 2
VIE D2 16:00 FT Pacifico Xining 1 - 1 Pho Hien 0 - 1
VIE D2 17:00 FT Binh Phuoc 0 - 1 Sanna Khanh Hoa 0 - 0
KOR WD1 17:00 FT Suwon FMC (w) 3 - 2 Boeun Sangmu (w) 2 - 0
KOR WD1 17:00 FT KSPO FC (w) 1 - 1 Gyeongju FC (w) 0 - 1
KOR WD1 17:00 FT Hyundai Steel Red Angels (w) 5 - 0 Sejong Gumi Sportstoto (w) 3 - 0
KOR WD1 17:00 FT Seoul Amazones (w) 3 - 3 Changnyeong (W) 1 - 1
WIE W U19 17:00 FT Than KSVN U19 (W) 3 - 0 Son La U19 (W) 0 - 0
WIE W U19 17:00 FT CLB TPHCM (W) U19 2 - 1 Phong Phu Ha Nam U19 Women 0 - 0
BLR RL 18:30 FT Energetik-BGU Minsk Reserves 4 - 1 Slavia Mozyr Reserve 2 - 0
INT CF 19:30 FT Eskhata 5 - 4 FK Xayr Vahdat 1 - 1
INT CF 19:30 FT FC Panjshir 6 - 0 Shohmansur 3 - 0
INT CF 19:30 FT Ravshan Kulob 6 - 2 Saroykamar 4 - 0
WIE W U19 19:30 FT Ha Noi Women U19 4 - 1 Phong Phu Ha Nam U19 II (W) 2 - 0
UZB D1 20:15 FT Termez Surkhon 0 - 3 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
INT CF 20:30 FT Ham-Kam 2 - 2 Raufoss 0 - 2
ARM D2 21:00 FT FC West Armenia 7 - 0 FC Torpedo Yerevan 2 - 0
MOL Cup 21:00 FT Speranta Nisporeni 2 - 2 FC Sfintul Gheorghe 0 - 0
GEO D1 21:00 FT FC Saburtalo Tbilisi 0 - 3 Dinamo Tbilisi 0 - 1
UKR D2 21:00 FT Balkany Zorya 1 - 0 Cherkashchyna-Akademiya 0 - 0
BLR RL 21:00 FT Smolevichi Reserves 0 - 4 FC Slutsk Reserves 0 - 1
Kosovo L 21:45 FT KF Llapi 1 - 1 Prishtina 0 - 1
Kosovo L 21:45 FT KF Feronikeli 0 - 0 KF Drenica Skenderaj 0 - 0
Kosovo L 21:45 FT KF Ferizaj 1 - 1 KF Ballkani 0 - 1
CZE D2 22:00 FT Hradec Kralove 1 - 0 FK Graffin Vlasim 1 - 0
LAT D1 22:00 FT Tukums-2000 0 - 6 BFC Daugavpils 0 - 1
LAT D1 22:00 FT FK Ventspils 2 - 2 FK Valmiera 0 - 1
GER Reg 22:00 FT FC Lokomotive Leipzig 2 - 2 SC Verl 1 - 1
UZB D1 22:15 FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 0 Lokomotiv Tashkent 1 - 0
UZB D1 22:15 FT Qizilqum Zarafshon 0 - 2 Pakhtakor 0 - 0
INT CF 22:30 FT MP MIKELI 2 - 1 Mypa 2 - 1
IRN D1 22:35 FT Sepidrood Rasht 0 - 1 Persepolis Pakdasht 0 - 0
CZE D2 22:59 FT Viktoria Zizkov 0 - 0 SK Prostejov 0 - 0
LAT D1 22:59 FT Metta/LU Riga 1 - 0 Jelgava 1 - 0
SWE Cup 22:59 FT Hacken 1 - 2 Elfsborg 0 - 0
SWE Cup 22:59 FT Hammarby 1 - 1 IFK Goteborg 1 - 0
INT CF 22:59 FT Bryne 1 - 2 Flekkeroy 0 - 2
INT CF 22:59 FT SK Senci Doubravka 2 - 3 Domazlice 0 - 1
DEN D1 22:59 FT Hvidovre IF 3 - 0 Fremad Amager 3 - 0
MNE D1 22:59 FT FK Rudar Pljevlja 1 - 1 OFK Titograd 1 - 1
UKR D2 22:59 FT Chernomorets Odessa 5 - 2 Volyn 1 - 1
NOR D1 22:59 FT Sarpsborg 08 2 - 3 Stromsgodset 0 - 2
Finland K 22:59 FT ACE 0 - 2 FC Ilves-Kissat 0 - 1
Finland K 22:59 FT Atlantis II 3 - 1 Herto 0 - 1
Finland K 22:59 FT TP-T 3 - 0 TKT 0 - 0
Finland K 23:30 FT JoKi 1 - 4 Futura Porvoo 0 - 4
EST D4 23:30 FT Maardu Linnameeskond II 0 - 4 JK Trans Narva II 0 - 2
CRO D1 23:55 FT Istra 1961 Pula 1 - 1 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll