Please Wait . . .

SCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 28-06-2020
SWE WD1 00:00 FT FC Rosengard (w) 1 - 0 Vittsjo GIK (w) 0 - 0
ITA C1 00:00 FT Bisceglie 1913 0 - 1 ASD Sicula Leonzio 0 - 1
RUS PR 00:00 FT Rostov FK 2 - 1 Arsenal Tula 2 - 0
TUR D2 00:00 FT Adana Demirspor 4 - 2 Giresunspor 2 - 0
TUR D2 00:00 FT Menemen Belediye Spor 1 - 1 Boluspor 0 - 0
FIN D3 A 00:00 FT Klubi 04 Helsinki 0 - 0 TPV Tampere 0 - 0
ROM D1 00:00 FT Sepsi 3 - 3 FC Viitorul Constanta 1 - 2
GEO D1 00:00 FT Dila Gori 1 - 1 Samtredia 1 - 1
SPA D1 00:30 FT Osasuna 2 - 1 Leganes 1 - 0
SPA D2 00:30 FT Cadiz 0 - 2 Tenerife 0 - 1
SPA D2 00:30 FT Las Palmas 1 - 1 Elche 1 - 1
BLR D1 00:30 FT BATE Borisov 0 - 2 Dinamo Minsk 0 - 0
ITA D1 00:30 FT Cagliari 4 - 2 Torino 2 - 0
ISR D1 00:45 FT Maccabi Haifa 2 - 1 Hapoel Beer Sheva 1 - 0
HUN D1 01:00 FT Ferencvarosi TC 1 - 0 Mezokovesd Zsory 1 - 0
HUN D1 01:00 FT Videoton Puskas Akademia 2 - 1 Budapest Honved 1 - 1
ITA C1 01:00 FT Olbia 1 - 0 Giana 0 - 0
BUL D1 01:00 FT Ludogorets Razgrad 6 - 1 Lokomotiv Plovdiv 4 - 0
SLO D1 01:00 FT NK Aluminij 0 - 2 NK Publikum Celje 0 - 2
CZE D1 01:00 FT Slovan Liberec 2 - 1 Banik Ostrava 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT Americano RJ 0 - 2 America-RJ 0 - 0
POL PR 01:00 FT Gornik Zabrze 0 - 1 Wisla Krakow 0 - 0
CRO D1 01:00 FT Dinamo Zagreb 0 - 0 ZNK Osijek 0 - 0
SVK D1 01:00 FT FK Senica 1 - 3 Trencin 0 - 3
TUR D1 01:00 FT Trabzonspor 1 - 1 Ankaragucu 1 - 0
TUR D1 01:00 FT Goztepe 3 - 3 Alanyaspor 1 - 2
ISR D1 01:00 FT Maccabi Tel Aviv 3 - 0 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
LCE D4 01:15 FT Afrika Reykjavik 0 - 3 KFS Vestmannaeyjar 0 - 1
AUT D2 01:25 FT Lafnitz 1 - 1 FC Wacker Innsbruck 0 - 1
SUI Sl 01:30 FT Young Boys 6 - 0 Neuchatel Xamax 4 - 0
SUI D1 01:30 FT Vaduz 4 - 2 Kriens 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Valerenga 2 - 1 Viking 1 - 0
GRE D1 01:30 FT OFI Crete 0 - 0 Panathinaikos 0 - 0
PolCW 01:30 FT Czarni Sosnowiec (w) 0 - 1 GKS Gornik Leczna (w) 0 - 0
INT CF 01:45 FT Ternana 1 - 2 JuventusU23 1 - 2
SPA D2 02:45 FT Racing Santander 1 - 2 Albacete 1 - 0
ITA D1 02:45 FT Lazio 2 - 1 Fiorentina 0 - 1
SPA D1 03:00 FT Atletico Madrid 2 - 1 Alaves 0 - 0
USA NPSL 07:00 FT Crush FC 3 - 1 Panthers United FC 1 - 1
USA NPSL 07:30 FT Athletic Houston FC 4 - 0 Texas Hawks FC 0 - 0
INT CF 09:00 FT Clarence Zebras Reserves 1 - 4 South Hobart Reserves 1 - 1
NWSLCup 09:10 FT Chicago Red Stars (w) 1 - 2 Washington Spirit (w) 0 - 1
CPL 09:30 FT Western Suburbs 4 - 0 Wairarapa United 0 - 0
NOR NZL 10:00 FT Central United Auckland 2 - 1 North Shore United 0 - 0
INT CF 11:00 FT Hobart Zebras 2 - 4 South Hobart 1 - 1
FFSA WPL 12:30 FT Adelaide Comets Reserve (w) 1 - 0 West Adelaide Reserve (w) 1 - 0
FFSA WPL 12:30 FT Fulham United Reserves (w) 0 - 1 Metro United FC Reserves (w) 0 - 0
FFSA WPL 13:00 FT Adelaide City Reserve (w) 1 - 1 Adelaide University Reserve (w) 0 - 0
KOR D2 14:00 FT Jeju United 1 - 1 Gyeongnam FC 1 - 1
INT CF 14:00 FT Nghia Tinh FC 3 - 3 Hanoi Sun FC 1 - 1
INT CF 15:00 FT FK taganrog 9 - 1 Akademiya Futbola 4 - 1
AUT D2 15:30 FT SK Vorwarts Steyr 1 - 2 SG Austria Klagenfurt 1 - 2
INT CF 15:30 FT Bohemians1905 B 4 - 1 Benesov 2 - 1
KOR D2 16:00 FT Jeonnam Dragons 1 - 2 Suwon City 0 - 0
VIE U19 16:00 FT Hoang Anh Gia Lai U19 0 - 2 PVF Vietnam U19 0 - 1
INT CF 16:00 FT FK Dziugas Telsiai II 0 - 1 FK Siauliai II 0 - 1
INT CF 16:00 FT Znamya Truda 4 - 3 Balashikha 2 - 0
JPN D2 16:00 FT Kyoto Sanga 2 - 0 Jubilo Iwata 1 - 0
KOR D1 16:00 FT Ulsan Hyundai FC 0 - 2 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 1
JPN D3 16:30 FT Kataller Toyama 1 - 1 AC Nagano Parceiro 1 - 0
JPN D2 16:30 FT FC Ryukyu 1 - 1 Avispa Fukuoka 1 - 0
KOR D2 17:00 FT Bucheon FC 1995 2 - 3 Seoul E-Land FC 1 - 0
INT CF 17:00 FT Tallinna JK Legion Women 3 - 6 Ajax Tallinna Women 2 - 5
JPN D3 17:00 FT Kamatamare Sanuki 2 - 3 Gamba Osaka U23 0 - 1
KOR D1 17:00 FT Suwon Samsung Bluewings 0 - 1 Sangju Sangmu Phoenix 0 - 0
WIE W U19 17:00 FT Son La U19 (W) 0 - 2 CLB TPHCM (W) U19 0 - 1
WIE W U19 17:00 FT Than KSVN U19 (W) 5 - 0 Phong Phu Ha Nam U19 II (W) 1 - 0
LIT ALW 17:00 FT Ssg FA Siauliai (w) 0 - 13 FK Kauno Zalgiris (w) 0 - 5
LIT ALW 17:00 FT FK Banga (w) 0 - 2 Zalgiris Vilnius (w) 0 - 2
FIN CU20 17:00 FT Inter Turku U20 3 - 0 KaaPo U20 3 - 0
EST D4 17:00 FT Paide Linnameeskond C 7 - 1 Parnu JK Vaprus 3 - 1
EST D4 17:00 FT JK Poseidon 1 - 2 JK Piraaja Tallinn 0 - 0
EST D4 17:00 FT Romoli 2 - 3 Tallinna KSK FC Strommi 1 - 0
POL D1 17:40 FT Wigry Suwalki 2 - 4 GKS Belchatow 0 - 3
GER D3 18:00 FT SV Meppen 0 - 2 Ingolstadt 0 - 1
DAN U19 18:00 FT Aarhus AGF U19 3 - 1 Odense BK U19 2 - 0
ENG LCH 18:00 FT Bristol City 1 - 2 Sheffield Wednesday 0 - 1
SWE D1 SN 18:00 FT FC Linkoping City 2 - 0 Motala AIF FK 0 - 0
BWPL 18:00 FT Dinamo-BGUFK Minsk (w) 8 - 0 ABFF U19 (w) 4 - 0
SWE D3 18:00 FT Ytterhogdal IK 2 - 3 Pitea IF 2 - 0
DEN D1 18:00 FT Fremad Amager 2 - 0 Roskilde 1 - 0
EST WD2 18:00 FT FC Lootos Polva (W) 0 - 6 FC Flora Tallinn (W) 0 - 0
SWE WD2 18:00 FT Sunnana SK (w) 1 - 2 Brommapojkarna (w) 1 - 1
FIN CU20 18:00 FT Haka Youth 1 - 3 SJK Akatemia U20 0 - 1
FIN CU20 18:00 FT FC Honka U20 2 - 1 TPS Turku U20 0 - 0
EST D4 18:00 FT Pohja Sakala 2 - 3 FC Kuressaare II 1 - 1
POL D2 18:05 FT Gornik Polkowice 4 - 3 Widzew lodz 4 - 2
FIN YKW 18:30 FT VIFK Vaasa (w) 2 - 0 Ilott (w) 0 - 0
SPA D1 19:00 FT Levante 4 - 2 Real Betis 2 - 0
GER D3 19:00 FT Magdeburg 0 - 1 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Brommapojkarna 3 - 3 Tegs SK 0 - 1
FIN WD1 19:00 FT Y Ilves (W) 0 - 1 TiPS Vantaa (w) 0 - 1
DEN SASL 19:00 FT Randers FC 0 - 3 AC Horsens 0 - 1
DEN WD1 19:00 FT HB Koge (w) 3 - 1 Aalborg (w) 2 - 1
DEN WD1 19:00 FT Odense BK (w) 6 - 0 Skovlunde IF (w) 1 - 0
ENG FAC 19:00 FT Sheffield United 1 - 2 Arsenal 0 - 1
GER WD1 19:00 FT Turbine Potsdam (w) 2 - 1 Hoffenheim (w) 1 - 1
GER WD1 19:00 FT USV Jena (w) 0 - 2 FCR 2001 Duisburg (w) 0 - 2
GER WD1 19:00 FT Koln (w) 1 - 0 SC Sand (w) 0 - 0
GER WD1 19:00 FT VfL Wolfsburg (w) 5 - 0 Bayer Leverkusen (w) 3 - 0
GER WD1 19:00 FT SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 3 Bayern Munchen (w) 0 - 1
GER WD1 19:00 FT FFC Frankfurt (w) 0 - 2 SC Freiburg (w) 0 - 1
FIN D3 A 19:00 FT GBK Kokkola 3 - 1 PS Kemi Kings 2 - 0
FIN D3 A 19:00 FT OLS Oulu 1 - 1 Jyvaskyla JK 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT FC Espoo 2 - 0 P-Iirot 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT PIF Parainen 4 - 0 GrIFK Kauniainen 3 - 0
LIT D1 19:10 FT Kauno Zalgiris 0 - 1 Suduva 0 - 0
SWE D1 19:30 FT IK Sirius FK 2 - 2 IFK Goteborg 1 - 1
SWE D1 19:30 FT Djurgardens 5 - 0 Kalmar 4 - 0
SWE D1 19:30 FT Mjallby AIF 2 - 1 Hammarby 0 - 1
CZE D1 19:30 FT Opava 0 - 0 Marila Pribram 0 - 0
CZE D1 19:30 FT Sigma Olomouc 3 - 1 MFK Karvina 2 - 0
CZE D1 19:30 FT Teplice 4 - 1 Tescoma Zlin 1 - 1
SWE D2 19:30 FT Degerfors IF 0 - 1 Norrby IF 0 - 1
TAJ L1 19:30 FT Khujand 1 - 3 FC Istiklol Dushanbe 1 - 1
TAJ L1 19:30 FT Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 2 Dushanbe-83 0 - 1
SWE D2 19:30 FT GAIS 0 - 1 IK Brage 0 - 1
WIE W U19 19:30 FT Phong Phu Ha Nam U19 Women 1 - 1 Ha Noi Women U19 0 - 0
DEN WD1 19:35 FT Boldklubben AF 1893 (w) 5 - 2 Vildbjerg SF (w) 2 - 1
SWE WD1 20:00 FT Kopparbergs Goteborg (w) 5 - 1 Kristianstads DFF (w) 1 - 0
DAN U19 20:00 FT BrondbyU19 2 - 0 Vejle U19 0 - 0
BLR D1 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 0 FK Vitebsk 0 - 0
BWPL 20:00 FT Neman Grodno (w) 3 - 1 Bobruichanka Bobruisk (w) 1 - 0
EST D3 20:00 FT Viimsi MRJK 1 - 1 Voru JK 0 - 1
EST D3 20:00 FT Tabasalu Charma 1 - 2 JK Welco Elekter 0 - 1
EST D3 20:00 FT Keila JK 4 - 1 Rakvere FC Flora 2 - 0
EST D3 20:00 FT Laanemaa Haapsalu 1 - 3 JK Tallinna Kalev II 1 - 1
EST D3 20:00 FT Nomme JK Kalju II 0 - 3 Paide Linnameeskond B 0 - 1
UzbC 20:00 FT Dinamo Samarqand 3 - 4 Oktepa 0 - 2
UzbC 20:00 FT Shurtan Guzor 2 - 1 Neftchi Fargona 0 - 1
INT CF 20:00 FT Akron Togliatti 0 - 0 Sokol 0 - 0
SWE D3 20:00 FT IFK Umea 2 - 3 IFK Ostersund 1 - 2
SWE D3 20:00 FT IK Tord 2 - 2 IFK Karlshamn 2 - 2
SWE D3 20:00 FT Syrianska FC 1 - 3 Husqvarna FF 0 - 1
DEN D1 20:00 FT Nykobing FC 1 - 1 Hvidovre IF 1 - 1
POL PR 20:00 FT Jagiellonia Bialystok 1 - 2 Lechia Gdansk 1 - 0
FIN CUP 20:00 FT Inter Turku 5 - 0 Lahti 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Tanzania Prisons 0 - 0 Simba Sports Club 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mbao FC 1 - 0 Polisi Tanzania FC 0 - 0
FIN CU20 20:00 FT Atlantis U20 5 - 1 MP U20 3 - 0
FIN CU20 20:00 FT HJK Helsinki U20 2 - 5 VJS Vantaa U20 1 - 2
FIN CU20 20:00 FT KaPa U20 4 - 4 PK-35 Vantaa U20 3 - 0
POL D1 20:10 FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
ENG LCH 20:15 FT Nottingham Forest 3 - 1 Huddersfield Town 1 - 0
ARM D2 20:30 FT FC Aragats 4 - 3 Se Wan Boy 2 - 2
ARM D2 20:30 FT FC Torpedo Yerevan 12 - 0 Ani Yerevan 3 - 0
ARM D2 20:30 FT FK Van 4 - 0 Masis 1 - 0
GER D2 20:30 FT Arminia Bielefeld 3 - 0 Heidenheimer 2 - 0
GER D2 20:30 FT Greuther Furth 1 - 2 Karlsruher SC 1 - 1
GER D2 20:30 FT Hamburger SV 1 - 5 SV Sandhausen 0 - 2
GER D2 20:30 FT Hannover 96 2 - 0 VfL Bochum 1 - 0
GER D2 20:30 FT Holstein Kiel 1 - 1 Nurnberg 0 - 1
GER D2 20:30 FT Jahn Regensburg 1 - 2 Erzgebirge Aue 1 - 1
GER D2 20:30 FT Dynamo Dresden 2 - 2 VfL Osnabruck 1 - 0
GER D2 20:30 FT VfB Stuttgart 1 - 3 Darmstadt 1 - 1
GER D2 20:30 FT SV Wehen Wiesbaden 5 - 3 St. Pauli 3 - 2
RUS PR 20:30 FT Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 1 Spartak Tambov 1 - 0
ARM D1 20:30 FT Alashkert 0 - 1 FC Noah 0 - 0
ARM D1 20:30 FT Lori Vanadzor 2 - 1 FC Avan Academy 0 - 1
INT CF 20:45 FT HB Torshavn (W) 2 - 3 KI Klaksvikar (w) 2 - 1
Syri D1 20:55 FT Hutteen FC 2 - 1 Al-Jaish Damascus 1 - 1
Syri D1 20:55 FT Al-Shorta Damascus 0 - 0 Al-Sahel(SYR) 0 - 0
Syri D1 20:55 FT Al-Taleiah 2 - 1 Al Jazeera 1 - 1
SUI Sl 21:00 FT Basel 2 - 0 FC Sion 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT FC Zurich 1 - 0 Lugano 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT St. Gallen 3 - 2 Thun 3 - 0
ARM D2 21:00 FT Ararat Yerevan II 2 - 0 Shirak Gjumri B 1 - 0
ARM D2 21:00 FT Rail Locomotive 7 - 0 Pyunik B 3 - 0
DEN SASL 21:00 FT Hobro 2 - 1 Esbjerg 0 - 1
UKR D1 21:00 FT FC Mariupol 2 - 1 Dnipro-1 2 - 0
FAR D1 21:00 FT Vikingur Gotu 1 - 2 KI Klaksvik 1 - 0
FAR D1 21:00 FT IF Fuglafjordur 1 - 0 TB/FCS/Royn 0 - 0
FAR D1 21:00 FT Skala Itrottarfelag 1 - 3 HB Torshavn 1 - 0
BRA RJ 21:00 FT Botafogo RJ 6 - 2 Cabofriense(RJ) 2 - 0
BLR D2 21:00 FT Lokomotiv Gomel 0 - 0 Kommunalnik Slonim 0 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Kultsu Lappeenranta 4 - 3 PK Keski Uusimaa 2 - 1
FIN D3 A 21:00 FT Honka Akatemia 0 - 0 PK-35RY 0 - 0
FIN D3 A 21:00 FT NJS 3 - 0 PEPO Lappeenranta 0 - 0
ROM D1 21:00 FT Dinamo Bucuresti 0 - 1 CS Voluntari 0 - 0
ICE D1 21:00 FT Grindavik 1 - 0 Throttur Reykjavik 0 - 0
ICE D1 21:00 FT Leiknir Reykjavik 0 - 0 Vestri 0 - 0
LIT D1 21:00 FT FK Riteriai 0 - 7 FK Zalgiris Vilnius 0 - 4
Syri D1 21:00 FT Al futowa 1 - 0 Al-Karamah 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Al Ittihad (SYR) 1 - 1 Al-Wahda Damascus 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Jableh SC 1 - 1 Teshrin SC 0 - 1
Syri D1 21:00 FT Al Wathbah 2 - 0 Al Nawair 1 - 0
LCE D3 21:00 FT Alftanes 1 - 1 Sindri 0 - 1
LCE D3 21:00 FT Vaengir Jupiters 1 - 2 Tindastoll Sauda 0 - 2
TUR D2 21:30 FT Hatayspor 2 - 0 Balikesirspor 0 - 0
INT CF 21:30 FT FK Chayka K-SR 1 - 1 Urozhay Krasnodar 0 - 1
CZE D1 21:30 FT FC Viktoria Plzen 2 - 1 Sparta Praha 0 - 0
SWE D3 21:30 FT FC Gute 1 - 2 Syrianska Eskilstuna IF 0 - 1
SPA D1 22:00 FT Villarreal 2 - 0 Valencia 2 - 0
AUT D1 22:00 FT LASK Linz 0 - 1 Wolfsberger AC 0 - 0
AUT D1 22:00 FT Red Bull Salzburg 3 - 0 TSV Hartberg 1 - 0
CZE D2 22:00 FT SK Prostejov 2 - 1 Hradec Kralove 0 - 1
CZE D2 22:00 FT Brno 6 - 1 Viktoria Zizkov 4 - 1
CZE D2 22:00 FT FK Graffin Vlasim 1 - 1 Vysehrad 1 - 0
CZE D2 22:00 FT Vitkovice 2 - 2 Lisen 0 - 1
CZE D2 22:00 FT Usti nad Labem 3 - 3 Trinec 2 - 1
SPA D2 22:00 FT Mirandes 2 - 2 Almeria 1 - 2
SPA D2 22:00 FT Sporting Gijon 2 - 0 CD Lugo 1 - 0
BLR D1 22:00 FT FC Rukh Brest 3 - 0 FC Belshina Babruisk 3 - 0
BWPL 22:00 FT Dnepr Mogilev (w) 0 - 9 FK Minsk (w) 0 - 4
Kosovo L 22:00 FT De Rita Goni Lane 2 - 0 KF Dukagjini 0 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Drenica Skenderaj 2 - 4 KF Trepca 89 2 - 2
Kosovo L 22:00 FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 3 - 2 KF Ferizaj 1 - 0
ENG FAC 22:00 FT Leicester City 0 - 1 Chelsea 0 - 0
INT CF 22:00 FT Veles 3 - 1 Rodina Moskva 0 - 0
BLR D2 22:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 0 FK Orsha 0 - 0
ALB D1 22:00 FT KS Perparimi Kukesi 1 - 0 KS Bylis 1 - 0
ALB D1 22:00 FT Vllaznia Shkoder 0 - 3 Teuta Durres 0 - 1
BLR D3 22:00 FT Dnepr Rohachev 1 - 5 Dnepr Mogilev 1 - 3
LCE D4 22:00 FT Samherjar 6 - 2 KM Reykjavik 4 - 0
CRO FLW 22:00 FT Katarina Zrinski Women 0 - 6 Dinamo Maksimir (W) 0 - 3
FIN CU20 22:00 FT HJS U20 1 - 3 Ilves U20 1 - 1
Finland K 22:00 FT SC Riverball 1 - 3 Komeetat 1 - 0
EST D4 22:00 FT Tallinna JK Legion B 8 - 4 JK Sillamae Kalev 2 - 2
ITA D1 22:15 FT AC Milan 2 - 0 AS Roma 0 - 0
SWE D1 22:30 FT Elfsborg 1 - 1 Orebro 0 - 1
SWE D1 22:30 FT AIK Solna 2 - 2 Malmo FF 1 - 0
ARM D1 22:30 FT Urartu 0 - 1 FC Pyunik 0 - 1
POL PR 22:30 FT Slask Wroclaw 2 - 2 Lech Poznan 0 - 1
FIN D3 A 22:30 FT MiPK Mikkeli 0 - 3 Kiffen Helsinki 0 - 2
TUR D1 22:30 FT Caykur Rizespor 2 - 2 Denizlispor 1 - 2
TUR D1 22:30 FT Sivasspor 0 - 2 Kayserispor 0 - 1
ENG PR 22:30 FT Watford 1 - 3 Southampton 0 - 1
SWE D2 22:30 FT Ljungskile 2 - 0 Trelleborgs FF 1 - 0
CRO FLW 22:30 FT ZNK Neretva Women 4 - 0 Lepoglava (w) 2 - 0
Finland K 22:30 FT Roi United 1 - 6 HauPa 0 - 2
IRN PR 22:45 FT Tractor S.C. 0 - 1 Nassaji Mazandaran 0 - 1
SWE D1 SN 22:59 FT Sollentuna United 2 - 1 IFK Lulea 1 - 1
DEN SASL 22:59 FT Nordsjaelland 0 - 2 Brondby IF 0 - 1
SLO D1 22:59 FT NK Mura 05 0 - 1 Domzale 0 - 0
FAR D1 22:59 FT AB Argir 2 - 3 NSI Runavik 1 - 1
BLR D2 22:59 FT Krumkachy Minsk 2 - 2 FK Lida 0 - 1
EST D2 22:59 FT FC Maardu 1 - 0 Tallinna FC Levadia B 1 - 0
EST D2 22:59 FT Flora Tallinn II 0 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 0
EST D2 22:59 FT Parnu JK 1 - 3 FC Nomme United 0 - 2
EST D2 22:59 FT Vandra JK Vaprus 2 - 3 Elva 2 - 1
MNE D2 22:59 FT Jezero Plav 2 - 1 Bokelj Kotor 1 - 1
MNE D2 22:59 FT Arsenal Tivat 2 - 1 Jedinstvo Bijelo Polje 1 - 0
MNE D2 22:59 FT Mornar 2 - 0 FK Ibar Rozaje 0 - 0
MNE D2 22:59 FT Decic Tuzi 4 - 0 Otrant 1 - 0
MNE D2 22:59 FT FK Drezga 1 - 1 Lovcen Cetinje 1 - 1
IRN PR 22:59 FT Shahr Khodrou 2 - 1 Zob Ahan 1 - 1
ICE D1 22:59 FT Leiknir F 2 - 3 Thor Akureyri 1 - 2
ICE D1 22:59 FT Vikingur Olafsvik 0 - 4 Keflavik 0 - 0
ICE D1 22:59 FT Magni 1 - 2 Fram Reykjavik 1 - 2
ICE D1 22:59 FT Afturelding 1 - 2 IBV Vestmannaeyjar 0 - 1
SVK D1 22:59 FT MFK Ruzomberok 2 - 1 MSK Zilina 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Molde 4 - 1 Stabaek 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Bodo Glimt 2 - 1 Sarpsborg 08 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Mjondalen IF 1 - 2 Kristiansund BK 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Sandefjord 0 - 1 Haugesund 0 - 1
NOR D1 22:59 FT Stromsgodset 1 - 1 Aalesund FK 0 - 1
LIT D1 22:59 FT Baltija Panevezys 2 - 1 Banga Gargzdai 1 - 0
FIN CU20 22:59 FT FC Lahti U20 2 - 1 IF Gnistan U20 2 - 0
Finland K 22:59 FT KPV/Akatemia 1 - 0 VPS Vaasa-J 0 - 0
EST D4 22:59 FT Tartu JK Tammeka III 1 - 1 FC Tallinn 1 - 1
GRE D1 23:15 FT Aris Thessaloniki 0 - 2 PAOK Saloniki 0 - 2
UKR D1 23:30 FT Desna Chernihiv 3 - 2 Dynamo Kyiv 2 - 1
UKR D1 23:30 FT FC Vorskla Poltava 0 - 0 Olimpic Donetsk 0 - 0
IRN PR 23:30 FT Shahin Bushehr 2 - 2 Naft Masjed Soleyman FC 0 - 1
IRN PR 23:30 FT Peykan 1 - 3 Persepolis 0 - 1
IRN PR 23:30 FT Sanat-Naft 2 - 0 Pars Jonoubi Jam 1 - 0
GRE D1 23:30 FT Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Asteras Tripolis 1 - 1
EST D4 23:30 FT FC Hell Hunt 4 - 2 Tallinna JK Dunamo 3 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll