Please Wait . . .

SCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 01-07-2020
LAT D1 00:00 FT FK Liepaja 2 - 5 Rigas Futbola skola 2 - 3
ENG LCH 00:00 FT Cardiff City 0 - 0 Charlton Athletic 0 - 0
ENG LCH 00:00 FT Barnsley 2 - 0 Blackburn Rovers 0 - 0
ENG LCH 00:00 FT Reading 0 - 3 Brentford 0 - 1
ITA C1 00:00 FT ASD Sicula Leonzio 1 - 0 Bisceglie 1913 0 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT IF Sylvia 3 - 1 Karlstad BK 2 - 1
TUR D2 00:00 FT Giresunspor 0 - 1 Bursaspor 0 - 0
DEN D1 00:00 FT Kolding FC 2 - 1 Skive IK 0 - 1
DEN D1 00:00 FT Naestved 2 - 2 Viborg 1 - 2
ROM D1 00:00 FT Politehnica Iasi 2 - 3 AFC Hermannstadt 2 - 1
LIT Cup 00:00 FT Alytis Alytus Dainava 3 - 0 Atomsfera Mazeikiai 1 - 0
ISR D1 00:15 FT Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Hapoel Beer Sheva 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Mallorca 5 - 1 Celta Vigo 3 - 0
ENG LCH 00:30 FT Queens Park Rangers (QPR) 1 - 2 Fulham 1 - 1
SPA D2 00:30 FT Tenerife 1 - 1 Deportivo La Coruna 0 - 0
RUS PR 00:30 FT CSKA Moscow 2 - 0 Spartak Moscow 1 - 0
ITA D1 00:30 FT Torino 1 - 2 Lazio 1 - 0
ISR D3 00:30 FT Hapoel Kaukab 1 - 2 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 1
ITA C1 00:55 FT Giana 1 - 1 Olbia 1 - 0
ICE WPR 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar (w) 1 - 3 Valur (w) 0 - 1
MOL Cup 01:00 FT CS Petrocub 0 - 0 FC Sfintul Gheorghe 0 - 0
MNE D1 01:00 FT FK Iskra Danilovgrad 3 - 1 FK Zeta 1 - 1
MNE D1 01:00 FT FK Sutjeska Niksic 2 - 0 FK Rudar Pljevlja 2 - 0
MNE D1 01:00 FT OFK Titograd 0 - 0 FK Podgorica 0 - 0
MNE D1 01:00 FT FK Grbalj Radanovici 0 - 1 KOM Podgorica 0 - 0
MNE D1 01:00 FT FK Buducnost Podgorica 1 - 1 OFK Petrovac 0 - 0
ICE U19L 01:00 FT Breidablik/Augnablik/Smari U19 2 - 1 FH Hafnarfjordur U19 0 - 1
POR D1 01:15 FT Vitoria Guimaraes 2 - 0 Vitoria Setubal 1 - 0
AUT D1 01:30 FT Trenkwalder Admira Wacker 0 - 3 St.Polten 0 - 0
AUT D1 01:30 FT Mattersburg 4 - 1 WSG Wattens 2 - 0
AUT D1 01:30 FT Rheindorf Altach 1 - 2 Austria Wien 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT Servette 1 - 1 Young Boys 0 - 0
ITA C1 01:30 FT Catania 3 - 2 Francavilla 1 - 2
ITA C1 01:30 FT Catanzaro 0 - 0 Teramo 0 - 0
ITA C1 01:30 FT Novara 0 - 0 Albinoleffe 0 - 0
SUI D1 01:30 FT Grasshopper 4 - 1 FC Wil 1900 1 - 1
SUI D1 01:30 FT Lausanne Sports 0 - 0 Stade Ouchy 0 - 0
POL D1 01:40 FT GKS Jastrzebie 1 - 2 Stal Mielec 0 - 1
ENG LCH 01:45 FT Wigan Athletic 3 - 0 Stoke City 1 - 0
ENG LCH 01:45 FT Leeds United 1 - 1 Luton Town 0 - 0
ITA C1 01:45 FT Padova 0 - 0 Sambenedettese 0 - 0
SPA D1 02:00 FT Leganes 0 - 3 Sevilla 0 - 2
CRO D1 02:05 FT HNK Gorica 3 - 1 Hajduk Split 2 - 1
ENG PR 02:15 FT Brighton Hove Albion 0 - 3 Manchester United 0 - 2
SPA D2 02:45 FT Elche 0 - 0 Cadiz 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Genoa 1 - 3 Juventus 0 - 0
LCE D4 02:55 FT KB Breidholt 3 - 5 KRIA 1 - 4
SPA D1 03:00 FT FC Barcelona 2 - 2 Atletico Madrid 1 - 1
LCE D4 03:00 FT Hviti Riddarinn 2 - 1 Hond Midasar 1 - 1
LCE D4 03:00 FT Berserkir Reykjavik 0 - 2 Isbjörninn 0 - 1
LCE D4 03:00 FT Golfklubbur Grindavikur 0 - 6 Ymir 0 - 3
LCE D4 03:00 FT Lettir Reykjavik 3 - 2 Uppsveitir 3 - 1
LCE D4 03:00 FT Skallagrimur 5 - 1 KFB 4 - 1
ICE U19L 03:00 FT Virgin grid U19 2 - 3 Fylkir/Ellidi U19 2 - 1
POR D1 03:30 FT Rio Ave 4 - 3 Sporting Braga 3 - 2
CRC DW1 07:00 FT Saprissa (w) 4 - 0 AD Coronado Women 2 - 0
NWSLCup 09:10 FT OL Reign Reign (w) 0 - 0 Sky Blue FC (w) 0 - 0
MGL PL 13:00 FT Selenge Press 1 - 0 Deren FC 1 - 0
CB-CUP 14:55 FT Kep 4 - 3 Kampong Chhnang 3 - 1
CB-CUP 15:00 FT Kampong Speu 0 - 2 Tboung Khmum 0 - 2
VIE D2 15:30 FT Dak Lak 1 - 0 Pacifico Xining 1 - 0
VIE D2 15:30 FT An Giang 0 - 1 Binh Phuoc 0 - 0
INT CF 15:30 FT FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 9 - 0 FK Zenit Moskva 4 - 0
VIE D2 17:00 FT Sanna Khanh Hoa 1 - 1 Pho Hien 0 - 0
KFAC 17:00 FT Busan I Park 4 - 0 Hwaseong FC 3 - 0
KFAC 17:00 FT Daejeon Citizen 2 - 0 Ansan Greeners FC 0 - 0
KFAC 17:00 FT FC Anyang 0 - 2 Daegu FC 0 - 1
KFAC 17:00 FT Gangwon FC 1 - 1 Gangneung City 0 - 1
KFAC 17:00 FT Gimhae City 0 - 2 Gyeongju KHNP 0 - 1
KFAC 17:00 FT Gwangju Football Club 1 - 1 Gimpo FC 1 - 0
KFAC 17:00 FT Jeju United 2 - 2 Seoul E-Land FC 0 - 1
KFAC 17:00 FT Jeonnam Dragons 4 - 0 Gyeongnam FC 0 - 0
KFAC 17:00 FT Ulsan Citizens 0 - 2 Sangju Sangmu Phoenix 0 - 1
MGL PL 17:00 FT Ulaanbaatar City 0 - 4 Erchim 0 - 3
KFAC 17:30 FT Pohang Steelers 1 - 0 Gyeongju Citizen 0 - 0
KFAC 17:30 FT Seongnam FC 1 - 0 Chungnam Asan 1 - 0
KFAC 17:30 FT Suwon City 2 - 2 Incheon United 1 - 0
DAN U19 18:00 FT Midtjylland U19 7 - 0 Vejle U19 3 - 0
DAN U19 18:30 FT FC Kobenhavn U19 0 - 3 BrondbyU19 0 - 2
RUS PR 19:00 FT FC Ufa 0 - 0 Rubin Kazan 0 - 0
KAZ PR 19:00 FT Tobol Kostanai 2 - 0 FK Kaspyi Aktau 0 - 0
KAZ PR 19:00 FT FC Kairat Almaty 3 - 0 FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 0
KAZ PR 19:00 FT Kyzylzhar Petropavlovsk 3 - 1 Okzhetpes 1 - 1
DAN U19 20:00 FT Nordsjaelland U19 2 - 3 Aarhus AGF U19 1 - 0
SWE D1 SN 20:00 FT Tegs SK 2 - 1 Karlslunds IF HFK 1 - 0
ARM D2 20:30 FT Shirak Gjumri B 2 - 2 FC Aragats 0 - 2
ARM D2 21:00 FT Masis 1 - 1 FC Torpedo Yerevan 0 - 0
UZB D1 21:00 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 0 Mashal Muborak 0 - 0
UZB D1 21:00 FT Lokomotiv Tashkent 3 - 0 Qizilqum Zarafshon 0 - 0
UZB D1 21:00 FT FK Andijon 0 - 0 Kuruvchi Bunyodkor 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT IFK Lulea 1 - 4 Gefle IF 0 - 2
INT CF 21:00 FT Septemvri Sofia 1 - 1 Kariana Erden 0 - 0
INT CF 21:00 FT Partizan Bardejov 1 - 8 MFK Kosice 1 - 2
POL D2 21:00 FT Olimpia Elblag 1 - 0 Pogon Siedlce 0 - 0
KAZ PR 21:00 FT Kaisar Kyzylorda 1 - 1 FK Taraz 1 - 0
KAZ PR 21:00 FT Ordabasy 0 - 1 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 0
ROM D1 21:00 FT FC Clinceni 1 - 0 Sepsi 0 - 0
RUS PR 21:30 FT Arsenal Tula 1 - 3 Terek Grozny 0 - 2
RUS PR 21:30 FT Spartak Tambov 1 - 2 Zenit St. Petersburg 0 - 1
TUR D2 21:30 FT Boluspor 1 - 0 Hatayspor 0 - 0
INT CF 22:00 FT Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 1 Ludogorets Razgrad II 0 - 0
INT CF 22:00 FT Septemvri Simitli 2 - 2 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
ARM D1 22:00 FT FC Pyunik 2 - 3 Gandzasar Kapan 0 - 1
POL D2 22:00 FT Stargard Szczecinski 1 - 2 Gornik Leczna 0 - 1
POL D2 22:00 FT Gryf Wejherowo 0 - 2 Stal Rzeszow 0 - 1
POL D2 22:00 FT Znicz Pruszkow 4 - 0 KS Legionovia Legionowo 1 - 0
POL D2 22:00 FT Resovia Rzeszow 1 - 2 Garbarnia Krakow 1 - 0
POL D2 22:00 FT Stal Stalowa Wola 2 - 1 Lech II Poznan 2 - 1
SWE D1 SN 22:30 FT IK Frej Taby 3 - 0 IFK Berga 0 - 0
INT CF 22:30 FT Jaszberenyi FC 2 - 3 Kecskemeti TE 1 - 1
INT CF 22:30 FT MRKS Czechowice Dziedzice 4 - 2 KP Beskid Skoczow 2 - 2
INT CF 22:30 FT Chelmianka Chelm 0 - 0 Avia Swidnik 0 - 0
FIN D1 22:30 FT FC Haka 1 - 1 Honka Espoo 1 - 0
FIN D1 22:30 FT Lahti 0 - 4 HJK Helsinki 0 - 2
FIN D1 22:30 FT HIFK 0 - 3 KuPs 0 - 3
FIN D1 22:30 FT Ilves Tampere 4 - 3 IFK Mariehamn 0 - 1
FIN D1 22:30 FT SJK Seinajoen 1 - 0 TPS Turku 1 - 0
POL D1 22:40 FT Puszcza Niepolomice 0 - 1 Miedz Legnica 0 - 1
ENG LCH 22:59 FT Preston North End 0 - 1 Derby County 0 - 1
INT CF 22:59 FT Polonia Nysa 0 - 3 Orzel Zabkowice Slaskie 0 - 1
DEN D1 22:59 FT Fremad Amager 4 - 0 Nykobing FC 4 - 0
POL D2 22:59 FT Bytovia Bytow 1 - 1 Skra Czestochowa 1 - 0
POL D2 22:59 FT GKS Katowice 1 - 2 Gornik Polkowice 0 - 1
MNE D2 22:59 FT FK Ibar Rozaje 5 - 1 FK Drezga 3 - 1
DEN D2 22:59 FT BK Frem 0 - 1 Jammerbugt 0 - 1
NOR D1 22:59 FT Odd Grenland 0 - 4 Bodo Glimt 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Viking 2 - 0 Sandefjord 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Haugesund 1 - 0 Start Kristiansand 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Aalesund FK 1 - 3 Mjondalen IF 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Stabaek 2 - 0 Stromsgodset 2 - 0
DWLWC 22:59 FT Fortuna Hjorring (w) 1 - 2 Nordsjaelland (w) 0 - 1
EST D1 22:59 FT FC Kuressaare 3 - 0 Viljandi Tulevik 2 - 0
EST D1 22:59 FT Flora Paide 3 - 0 Tartu JK Maag Tammeka 0 - 0
Finland K 22:59 FT TPV/2 2 - 2 ACE 1 - 1
Finland K 22:59 FT Saaripotku 2 - 2 Sporting Kristina 1 - 1
Finland K 22:59 FT Edustus IPS 4 - 4 Ri Pa 2 - 0
Finland K 22:59 FT PeKa 5 - 2 Liry 2 - 1
LIT ALW 22:59 FT Ssg FA Siauliai (w) 0 - 1 FK Banga (w) 0 - 1
EST D4 22:59 FT Ajax Lasnamae 6 - 1 Maardu Linnameeskond II 1 - 0
EST D4 22:59 FT Parnu JK Vaprus 3 - 4 Pohja Sakala 0 - 2
EST D4 22:59 FT Tartu JK Welco II 3 - 1 Lootus Kohtla-Jarve II 1 - 0
EST D4 22:59 FT JK Tulevik Viljandi II 2 - 1 FC Flora Tallinn U19 0 - 1
SUI Sl 23:15 FT Lugano 2 - 1 Basel 0 - 0
SUI D1 23:15 FT Kriens 4 - 1 Chiasso 4 - 0
BUL Cup 23:15 FT CSKA Sofia 0 - 0 Lokomotiv Plovdiv 0 - 0
GRE D1 23:15 FT Panathinaikos 2 - 0 Aris Thessaloniki 1 - 0
INT CF 23:30 FT FC Pisek 1 - 1 Slavia Prague B 1 - 1
INT CF 23:30 FT NK Dubrava Zagreb 0 - 1 NK Mladost Petrinja 0 - 0
EST D1 23:30 FT Levadia Tallinn 1 - 1 Nomme JK Kalju 1 - 0
SWE WD2 23:30 FT Mallbackens IF (w) 1 - 1 IFK Kalmar (w) 0 - 1
SWE WD2 23:30 FT Moron BK (w) 7 - 0 Sunnana SK (w) 2 - 0
SWE WD2 23:30 FT Alingsas (W) 3 - 0 Sandvikens IF (W) 2 - 0
Finland K 23:30 FT VPS J Akatemia 4 - 3 VPV Pallo-Veikot 1 - 2
Finland K 23:30 FT OTP 4 - 0 TP47 Tornio 1 - 0
NWSLCup 23:35 FT Portland Thorns FC (w) 0 - 0 Chicago Red Stars (w) 0 - 0
INT CF 23:45 FT FK Zeljeznicar 3 - 2 FK Velez Mostar 1 - 1
CRO D1 23:55 FT Inter Zapresic 0 - 1 Dinamo Zagreb 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll